Прем'єр-міністр Великобританії просив США завдати ядерного удару по Кремлю

Категорія: Цікаві факти
Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019, 05:44
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1980

ФБР розсекретило документи про плани колишнього прем'єр-міністра Великобританії Вінстона Черчилля в 1947 році завдати ядерного удару по СРСР і тим самим завершити «холодну війну».

 

Згідно з меморандумом, Черчілль звернувся з проханням до США в особі сенатора-республіканця Стайлза Бріджеса, який в 1947 році перебував з візитом у Великобританії, повідомляє Daily Mail.
За задумом Черчілля, Бріджес повинен був переконати американського президента Гаррі Трумена в тому, що, тільки скинувши ядерну бомбу на Кремль, можна запобігти поширенню комунізму на Захід.

У той час, совєти були б беззахисні перед ядерною атакою, адже власна ядерна зброя була створена в СССР лише в 1949 році.


Черчілль був впевнений, що превентивний ядерний удар по сталінської Росії

– це єдиний спосіб зупинити комунізм, який завойовує Захід.


Пізніше Черчілль заявляв, що, якщо такого удару не буде завдано, Радянський Союз атакує США, як тільки отримає атомну бомбу, і тоді всю цивілізацію відкине назад на довгі роки.

 «Черчілль зазначив, що атомну бомбу треба скинути прямо на Кремль, тоді Росія залишиться без керівництва. Якщо ж цього не зробити, то протягом двох-трьох років Росія отримає власну бомбу і нападе на США»- говориться в документі.

Варто відзначити, що Вінстон Черчиль був одним з перших світових лідерів, які передбачили післявоєнну загрозу з боку СРСР для всього цивілізованого світу. Нагадаємо, що саме цей політик у 1946 році зробив свою знамениту промову в Фултоні, штат Міссурі, про «залізну завісу». А вже за кілька років Йосип Сталін зміцнив свою владу й поширив злочинну ідеологію комунізму на всю східну частину  континенту.

***

А в цей час, на теренах України, на рубежі 1946—1947 рр. у глибоке підпілля, український національно-визвольний рух змінив характер своїх збройних дій. Це були вже не великі бої сотень і куренів УПА, а постійні сутички з ворогом окремих організованих повстанських і підпільних груп.
У 1947 р. сталінська кліка вирішила повторити на Україні голодомор 1932—1933 років. У колгоспів та селян-одноосібників забирали весь врожай і відправляли в Польщу, Болгарію, інші країни так званої «народної демократії» для підживлення існуючих там прокомуністичних режимів. До цього здирства долучилася посуха. Східні райони України, Бесарабію, Молдавію охопив голод, правда, у менших масштабах ніж у 1933 р. В західних областях України на заваді напасникам стали бійці УПА. У 1947 р. на території восьми областей було зафіксовано 906 різноманітних збройних і політичних акцій УПА, це, насамперед, вогневі сутички і бої з відділами МВС—МДБ, озброєними партійцями і радянськими чиновниками, які забирали хліб у селян, знищення ворожих господарських пунктів, транспортних засобів тощо.

На початок 1947 року за даними МДБ УРСР, в західних областях України діяло 219 підпільних осередків ОУН (1558 осіб), у т.ч. 113 керівників проводів; всього в УПА було 930 бойових одиниць (4456 осіб) у Станіславській області є 521 підпільників ОУН і 1450 воїнів УПА; у Волинській області всього 400 підпільників ОУН і воїнів УПА.

З цього можна зробити висновок, що якби США тоді таки завдало ядерного удару по Кремлю, Україна б отримала унікальну нагоду здобути незалежність, втримати її та зреалізувати мрії українських героїв – вояків Української повстанської армії про Самостійну Соборну Державу.

(клікабельно і дуже красивоSmile)

   
   
   


Ваш IP:3.236.207.90
   
@Mail.ru.