Важливі рішення влади проти коронавірусу, які має знати кожен громадянин

Деталі

В Україні встановлено відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення коронавірусної інфекції

Для осіб, які можуть бути інфіковані коронавірусом COVID-19, передбачена адміністративна відповідальність за самовільне залишення місця обсервації (карантину) та рішень органів місцевої влади. За це передбачено штраф від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів, а для посадових осіб – від 2000 до 10000 неоподаткованих мінімумів.

Читати далі: Важливі рішення влади проти коронавірусу, які має знати кожен громадянин

21 лютого - Міжнародний День рідної мови

Деталі

21 лютого - Міжнародний День рідної мовиЩорічно 21 лютого у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Цей день був запроваджений у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова — це невід’ємна частина історії будь-якого народу. Це ознака інтелектуальної та духовної еволюції нації. Народ не буде існувати, якщо не шануватиме свою мову та культуру. 

Читати далі: 21 лютого - Міжнародний День рідної мови

Нацгвардія створила листівки у стилі легендарних «Love is…» ФОТО

Деталі

Надихаючі мотиватори у стилі легендарних «Love is…» створили військовослужбовці Національної гвардії України. Гуморні, ніжні та романтичні листівки розповідають про кохання, життя та буденність нацгвардійців.

Ідея виникла у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України. Разом з прес-службою бригади над створенням працював художних-оформлювач старший солдат Ігор Єгезаров. Майже тиждень пішло на графічне створення 20 листівок, хоч самі ідеї у творчому колективі народжувались досить швидко.

Читати далі: Нацгвардія створила листівки у стилі легендарних «Love is…» ФОТО

Володимир Зеленський офіційно став Президентом України ВІДЕО

Деталі

Булава вже у Володимира Зеленського. На інавгураційній промові Зеленський оголосив про розпуск Ради. Ще закликав депутатів до ухвалення Виборчого кодексу із відкритими списками, скасування депутатської недоторканності та впровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Читати далі: Володимир Зеленський офіційно став Президентом України ВІДЕО

Такого Великодня в Бердичеві ще не було!

Деталі

В рамках захоплюючого святкування Великодня на Центральній площі Бердичева, містяни вперше відзначили поливаний понеділок, відбувся тест-драйв нових сучасних автомобілів Peugeot, Citroen і Fiat в Бердичеві, учасниці Fit Curves провели флешмоб на Центральній площі міста. Містяни мали змогу побачити і проїхатись на Peugeot 508 та комфортного кросоверу Citroen C5 Aircross.

Читати далі: Такого Великодня в Бердичеві ще не було!

   
   
   


Ваш IP:3.234.211.61
   
@Mail.ru.