Чи можуть міжнародні програми та гранти бути небезпечними?

Деталі

В Україні діє значна кількість закордонних грантів. Схеми реалізації різні – фінансування здійснюється як напряму, так і через громадські організації в Україні, посольства, спільні урядові програми тощо. Гранти можуть бути приватні або від ООН, Євросоюзу, окремих країн чи навіть навчальних закладів.

Напрямки та спрямування їх дуже різноманітні. Найчастіше - це допомога у вирішенні проблем постсовкового суспільства, наближення громадян України до стандартів цивілізованого світу або ж навчання сучасним практикам в освіті, журналістиці, підприємництві тощо.

Читати далі: Чи можуть міжнародні програми та гранти бути небезпечними?

Вчені знайшли планету PROXIMA B подібну до землі УНІКАЛЬНІ ФОТО

Деталі

Міжнародна група вчених оголосила про виявлення землеподібної планети Proxima b, на якій можливе життя.

Як зазначається, планета трохи більше Землі і знаходиться на відстані лише чотирьох світлових років від неї. Повідомили вчені у штабі Південної європейської обсерваторії.

Повідомляється, що Proxima b обертається навколо зірки Проксима Центавра. Ця зірка входить у систему Альфа Центавра і є червоним карликом. Повний оборот навколо зірки вона робить за 11 днів.

Читати далі: Вчені знайшли планету PROXIMA B подібну до землі УНІКАЛЬНІ ФОТО

Міні-будинок - це вже реальність. Майбутнє поруч ФОТО

Деталі

Міні будиночки, або так звані "Екокапсули" - це продукт інженерної дизайн студії Nice Architects з Братислави. Кожна така капсула має все необхідне, щоб людина змогла жити в ній до 1 року: кухню, душ, туалет і ліжко.

Екокапсула спроектована таким чином, щоб забезпечити вас енергією і всім необхідним (світлом, теплом, гарячою водою, інтернетом) в будь-якій точці світу!

Читати далі: Міні-будинок - це вже реальність. Майбутнє поруч ФОТО

Лінощі й сьогодні двигун прогресу ФОТОДОБІРКА

Деталі

Існує багато думок про причини людського прогресу. Одна з найпростіших, а тому найпопулярніших звучить так: «двигун прогресу - лінь». Прихильники цієї цієї теорії, вважають, що коли людині набридло тягти по землі важкі речі, вона винайшла колесо. Коли їй стало ліньки залазити на верхівку дерева за яблуком, вона вигадала спосіб їх збивати палицею. А коли бігаючи за дичиною зі списом стало важко, вона винайшла лук.

Про сучасні форми лінощів пропонуємо вам переглянути фотодобірку на незалежному інформаційному ресурсі Бердичів СІТІ

Читати далі: Лінощі й сьогодні двигун прогресу ФОТОДОБІРКА

10 нових цікавих місць, які варто побачити у 2015-му році

Деталі

музей майбутньогоУ 2014-му році стартувало кілька цікавих проектів, деякі з яких вже закінчені, а інші будуть завершені до кінця 2015-го року.

Щоб бути серед перших, хто відвідав незвичайні місця і побачив цікаві проекти в живу, варто знати, що ж нового приготував для туристів цей рік. Безліч міст намагаються привабити туристів чимось особливим.

Ось деякі цікаві проекти з усього світу, які були нещодавно завершені або будуть завершені і відкриються для всіх бажаючих в 2015-му році.

Читати далі: 10 нових цікавих місць, які варто побачити у 2015-му році

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.