Fanta була створена в нацистській Німеччині і 3D фільми теж звідти…

Категорія: Цікаві факти
Опубліковано: Понеділок, 09 березня 2015, 18:53
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1706

Завод Coca-Cola в Німеччині пережив дуже скрутні часи за Другої світової війни. Після введення торгового ембарго, Coca-Cola не могла вже імпортувати свої сиропи у нацистську Німеччину. Співробітники заводу втратили будь-які джерела прибутків і тоді вони вирішили придумати свій власний напій, який можна було б продавати. Нова солодка вода була створена за допомогою випадкового набору інгредієнтів з залишків на складах. Несподівано для всіх, справа почала рухатись, і виробництво солодкої води стало приносити прибуток.

 

Традиційно вважається, що технологію тривимірних зйомок винайшли в 50-ті роки минулого сторіччя в Голлівуді. Однак зовсім нещодавно відомий австралійський режисер Філіп Мора, який майже 40 років займається історією кіномистецтва Третього рейху, випадково виявив у берлінських архівах геббесільвського міністерства пропаганди копії двох 3D-стрічок.

На коробках з ними була позначка Raum Film («просторовий фільм»). З'ясувалося, що вони були зняті незалежною студією на замовлення міністерства.

Під час зйомок, швидше за все, використовувалися два об'єктива і поміщена перед ними призма. Мабуть, стрічки не користувалися великим успіхом в прокаті, і про них просто забули. Зняті вони на 35-міліметрову плівку і тривають кожна по півгодини.

Одна зі стрічок назвається «Це настільки реально, що ти можеш доторкнутися». У фільмі йдеться про пікнік. Що цікаво, на глядача просто летять бризки від смаженої ковбаси ... Друга картина розповідає про компанію з шести дівчат, які вирушили на прогулянку у вихідні. «Якість цих фільмів просто фантастичне», - заявляє Філіп Мора. 

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.