Як закінчили своє життя експерти зі щастя

Категорія: Цікаві факти
Опубліковано: Понеділок, 11 липня 2016, 16:34
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1691

Сучасний світ медіа щодня створює нових авторитетних персонажів. Вони дають коментарі, рекомендації, спрямовують розвиток цілих напрямків науки та світу. В той же час, їх особисте життя часто спростовує вчення, яке вони пропагують як відомі експерти.

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив навести приклади інтелектуалів, які порушили власним же переконанням.У Флориді (США) Дерек Медина, автор книги про сімейну гармонію з назвою «Як зберегти життя, шлюб та сім’ю завдяки спілкуванню» застрелив свою дружину і виклав в Facebook фотографію її трупа. Вже арештований, він стверджував, що вона його вдарила і погрожувала ножем.

 

Дейл Карнегі відомий в Україні як експерт з психології та будівництві успішного життя. Він став мегазіркою в США, роздавав поради всім і у всіх сферах, бізнесменам - в бізнесі, фермерам - в сільському господарстві, жінкам і чоловікам - в особистих взаєминах. І мало хто знав, що для самого Карнегі особисте життя стало провалом, його перший шлюб закінчився розлученням, другий шлюб був нещасний для самого Дейла. Про це звісно мало хто знав.

Кінець життя Дейла Карнегі був також сумний. Лікарі поставили йому невтішний діагноз - хвороба Ходжкіна, лікування не давало результатів, думки про самогубство стали навідувати його, ... 1 листопада 1955 року Дейл Карнегі, успішний тренер з ораторського мистецтва, майстер позитивного мислення і високооплачуваний консультант вкоротив собі віку.

 

А завершує наш перелік експертів та авторів книг, які зрадили своє вчення корейська письменниця та телезірка, автор бестселерів «Як бути щасливим» Чхве Юн Хі. Вона повісилася від депресії .

«Доктор сказав мені, що в легенях зібралася рідина, тому так важко дихати. А ще маю проблеми з серцем. Я не хотіла залишатися в лікарні і не могла більше терпіти біль, а мій чоловік не міг дозволити мені померти одній. Тому ми вирішили покинути цей світ разом», - говорить її передсмертна записка.

63-річна жінка, яка читала лекції про щастя всім на світі - від домогосподарок до акул бізнесу - раптом завершує життя самогубством. Та ще й на пару з чоловіком, який допоміг їй піти з життя, а потім і сам наклав на себе руки.

 

Висновок з цього переліку може бути лише один – не сприймайте на віру те, що говорять навіть дуже авторитетні експерти. Всі в цьому житті можуть помилятися. Кожен несе відповідальність за своє життя і життя своїх оточуючих. Шануйтеся!

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.