Аудіокнига Олександра Кухарчука з серії «Козацька Русь»: Кошовий отаман Вовкодав”

Деталі

Ексклюзивно публікуємо тільки на Бердичів СІТІ початок аудіокниги Олександра Кухарчука з серії «Козацька Русь»: Кошовий отаман Вовкодав”

Саме цього дня народився бердичівлянин, письменник та громадський діяч Кухарчук Олександр Федорович (1942 - 2018). Автор циклу історичних романів «Козацька Русь», лауреат численних відзнак. Пам’ятаємо та читаємо твори українського письменника!

Читати далі: Аудіокнига Олександра Кухарчука з серії «Козацька Русь»: Кошовий отаман Вовкодав”

Де в Бердичеві Православна Церква України? Всі адреси міста та району

Деталі

Як не переплутати Українську Церкву від московської в Бердичеві та районі? Про це нас читачі напередодні цьогорічного Великодня почали запитувати особливо часто. В нашому матеріалі наведено всю актуальну інформацію про адреси та настоятелів релігійних громад Православної Церкви України на Бердичівщині станом на 22 квітня 2022 року.

Читати далі: Де в Бердичеві Православна Церква України? Всі адреси міста та району

Хроніка російського вторгнення ВСІ ВІДЕО ПЕРШОЇ СТУДІЇ БЕРДИЧІВ

Деталі

Наші колеги з Першої Студії Бердичів під час російського вторгнення продовжують повідомляти про найважливіші новини з міста та району. Регулярно створюють аналітичне відео про перебіг військових дій на фронтах. В цей динамічний час кожен день стає історією. Саме тому, ми тут зібрали все відео починаючи з 24 лютого.

Читати далі: Хроніка російського вторгнення ВСІ ВІДЕО ПЕРШОЇ СТУДІЇ БЕРДИЧІВ

Рашисти обстріляли ракетами Бердичів ФОТО НАСЛІДКІВ

Деталі

16 березня 2022 року о 4-ій годині ранку російські війська здійснили ракетний обстріл Бердичева. Це відбулося вперше за 81 рік, з моменту початку бомбардувань нашого рідного міста в роки Другої світової війни. Сучасні події стали продовженням нищення совєцькою владою міської інфраструктури та німецького руйнування півтонними бомбами будинків у центральній частині Бердичева та місць базування військових частин.

Читати далі: Рашисти обстріляли ракетами Бердичів ФОТО НАСЛІДКІВ

24 лютого 2022 року Росія відкрито напала на Україну. Що відбувається в Бердичеві? ВІДЕО

Деталі

Як і багато наших колег весь цей час опрацьовуємо гігабайти інформації, щоб Ви знали, що відбувається і чим можна допомогти нашим героїчним воїнам та Україні.

Товариство, незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ повністю на час війни перейшов в соціальні мережі, де поширює новини та зведення з фронту в Telegram, тому долучайтесь туди

Найоперативніша інформація в Telegram https://t.me/berdcity

Читати далі: 24 лютого 2022 року Росія відкрито напала на Україну. Що відбувається в Бердичеві? ВІДЕО

   
   
   


Ваш IP:100.24.115.215
   
@Mail.ru.