Майбутні абітурієнти готуються до вступу на журналістику

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Неділя, 19 березня 2017, 11:11
Автор: Каріна Цимбалюк
Перегляди: 1778

У Житомирському державному університеті ім. Франка, 18 березня відбувся тренувальний творчий конкурс з журналістики. Спробувати свої сили мали змогу випускники 11-х класів, які планують свій вступ на такі спеціальності  як «Журналістика», «Видавнича справа та редагування» та «Реклама та PR».

 

Розпочали захід з організаційних питань та показу відеоролику про переваги навчання на спеціальності «Журналістика». А далі перейшли до творчого конкурсу. Присутні несподівано дізналися, що мають  змогу бути присутніми на живому інтерв’ю з людиною з прекрасним серцем - Леонідом  Шрайбікусом.

Пан Леонід - фотограф з великої літери, людина «несподіванка», який став відомим завдяки фото проекту «Погляд АТО» та «1000 обличь». Проте не лише в цьому його заслуги. Леонід Шрайбікус неодноразово організовував  концерти у військовому шпиталі для бійців АТО. Він дуже хвилюється за хлопців і при зустрічі завжди намагається жартувати, підняти  їм настрій та передати на фото лише хороші емоції. Вважає, що війна немає жіночих обличь, але на своєму шляху зустрічав чимало героїчних жінок та намагався показати  їх героїзм за допомогою фотографії. Свої світлини нікому не дарує, лише поширює їх по всьому світу, а на прохання бійців дарує фото календар. А наостанок Леонід Шрайбікус поділився з майбутніми абітурієнтами житомирського вишу своїм особистим бажанням: «Мрію, щоб зерно благодійності проросло і в Україні! Добрі справи відбілюють наступне покоління».

Після такого приголомшливого інтерв’ю,  абітурієнтам надали годину аби ті написали статтю. Згодом матеріали будуть проаналізовані і прокоментовані щодо помилок. Участь у цьому заході, звичайно, не гарантує вступ, але є значним досвідом для тих, хто дійсно планує себе реалізовувати в цьому напрямку.

Педагоги рекомендували слідкувати за оголошеннями, де обов’язково з’явиться інформація про наступну зустріч.

Фото:Леонід Шрайбікус

Спеціально для незалежного інформаційного ресурсу
Бердичів СІТІ, Каріна Цимбалюк

   
   
   


Ваш IP:44.201.94.236
   
@Mail.ru.