Для Житомирщини визначено «СІРИЙ» рівень терористичної загрози

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Вівторок, 23 серпня 2016, 08:10
Автор: Прес-група УСБ України в Житомирській області
Перегляди: 2273

Звернення Управління СБУ до мешканців і гостей Житомирщини

Управління СБУ в Житомирській області звертається до мешканців і гостей регіону, громадських об’єднань та організацій з проханням діяти спільно, щоб запобігти можливим провокаціям напередодні і під час проведення урочистостей з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.

 

Відповідно до встановленого для Житомирщини «СІРОГО» рівня терористичної загрози, співробітники правоохоронних органів несуть службу в посиленому режимі. Сили і засоби, залучені до державної антитерористичної системи, перебувають у постійній готовності. Реалізується комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних чи диверсійних проявів у регіоні.

Переконливо просимо не піддаватися на можливі провокації та одразу повідомляти правоохоронні органи про прибуття чи перебування в регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.

Ваших повідомлень чекають цілодобово за «телефоном довіри» Управління СБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52 та у громадській приймальні УСБУ за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 7.

Уся інформацію, яка надійде, обов`язково буде перевірено і, згідно з чинним законодавством, вжито відповідних заходів.

Віримо: разом ми можемо зберегти спокій, мир і стабільність у нашому регіоні!

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.