Керівник фракції БПП пропонує, щоб гуманітарну депутатську комісію очолив валютник з бердичівського ринку

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 22 червня 2018, 09:30
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1511

Голова фракції БПП в Бердичівській міській раді Віталій Березовенко зареєстрував проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2015 №15 «Про утворення постійних комісій міської ради та обрання голів комісій».

Відповідно до документу пропонується влаштувати наступних осіб:

-          Головою постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку обрати депутата Бердичівської міської ради Домбровську Тетяну Володимирівну (попередній голова Велімовський Олександр Леонідович).

-          Головою постійної комісії інфраструктурного та стратегічного розвитку міста, промоції та міжнародної співпраці обрати депутата Бердичівської міської ради Альвас Ніну Михайлівну (попередній голова Сенча Володимир Миколайович).

-          Головою постійної комісії соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету, фінансів і цін обрати депутата Бердичівської міської ради Верещака Віталія Івановича (попередній голова Лужанський Станіслав Іванович).

Найбільш оригінальною виглядає пропозиція обрати Головою постійної комісії охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики - Левандовського Володимира Павловича. В місті цю людину майже щодня бачать на місцевому ринку і кожен бажаючий має змогу розміняти в нього іноземну валюту.

Нагадаємо, колишнього голову даної комісії Олексія Побережного зняли після того, як він в складі робочої групи з перевірки шкіл розпочав боротьбу з батьківськими поборами в закладах освіти міста.

Окрім того, депутат-свободівець підтримав звернення бердичівлян щодо скасування здирницьких тарифів на проїзд в громадському транспорті.

На ініційованому за дорученням секретаря міської ради Юлії Лефтер  засіданні гуманітарної комісії (під головуванням інженера Ніни Альвас (УКРОП) сесії було рекомендовано зняти Олексія Побережного. Дане питання підтримали персональним голосуванням директор школи №10 Наталія Рибак (БПП), сімейний лікар Роман Шимонко (БПП), пенсіонер по інвалідності Юрій Яремчук (Самопоміч) та комуніст Тимофій Клим.

Зазначимо, після вчиненого Ніна Альвас та Тимофій Клим вирішили покинути  постійну комісію охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики. Натомість, їм на зміну переведуть інженера МКП «Водоканал» Вадима Слюсарєва (УКРОП) та Володимира Левандовського (нині позафракційний).

Яке відношення має нова команда Василя Мазура з сьомого скликання депутатів до гуманітарної сфери, очевидно, відомо лише автору цього проекту рішення.

Нагадаємо, також на минулій сесії міськради Володимир Левандовський та Тимофій Клим заявили про свій вихід з фракції «Опозиційного блоку». Про це детальніше читайте у матеріалі:

Реалії Бердичівської диктатури: зрада, корупція та пропаганда

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.