Відлік пішов. Перша невиконана обіцянка секретаря ради Юлії Лефтер

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 21 червня 2016, 13:51
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2642

Не пройшло й тижня на новій посаді секретаря Бердичівської міської ради Юлії Лефтер, щоб не розпочався ланцюжок  невиконаних обіцянок.

Як повідомив Бердичівський погляд у матеріалі «Юлія Лефтер: про перший день на посаді секретаря міської ради, плани та новації»: «З готовністю до конструктивної роботи, новими ідеями та позитивним настроєм розпочала свій перший робочий день новообраний секретар Бердичівської міської ради Юлія Лефтер. До виконання своїх обов’язків вона офіційно приступила  15 червня.
Обіцяє також проводити щотижневі зустрічі з журналістами та активістами, щоб усі охочі могли поставити свої злободенні питання. Проходитимуть вони, попередньо, щовівторка о 10:45. Загалом, Юлія Лефтер націлена на прозору діяльність, тому обіцяє постійно оприлюднювати свій детальний графік роботи, щоб усі бажаючі могли знати, чим вона займається у той чи інший час».

 

Про жодну прес-конференцію у вівторок, 21 червня, попередньо оголошеної у матеріалі, місцеві журналісти повідомлені не були. Відвідавши виконком вдалось з’ясувати, що Юлія Лефтер взагалі цього дня перебуває у відрядженні.

Згодом вона опублікувала на своїй сторінці у мережі Facebook фото в компанії з Василем Мазуром та повідомлення «Прямо зараз на Конференції "Брендинг дестинацій:запорука побудови успішної репутації". Побудова іміджу міст України». (стилістика збережена – авт.)

Як можна дбати про репутацію міста та відкритість-прозорість у своїй діяльності, якщо не виходить дотриматися власних же обіцянок сказаних неділю тому, оглядачі незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ запитають у Юлії Олександрівни на найближчій прес-конференції. Якщо така колись таки стане реальністю.

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.