Захист дипломних робіт та комплексні державні іспити - кульмінація навчального року у БКПЕП

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 23 червня 2015, 22:11
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1665

Підходить до свого логічного завершення навчальний рік у Державному вищому навчальному закладі «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права»: лекції позаду і настав час сесій та захисту дипломних проектів. Для випускних груп це останній етап для отримання диплома молодшого спеціаліста.

 

Студенти юридичних та економічних спеціальностей здають комплексний державний іспит, а технічні спеціальності захищають дипломний проект. Державний іспит не тільки допомагає оцінити знання студента, але і сприяє акумулюванню знань з основних предметів спеціальності. Не важливо, бухгалтер ти чи юрист - твої знання завжди повинні бути вичерпними й актуальними.

Створення дипломного проекту - це трудомісткий процес, що вимагає граничної уваги і зосередженості. Студент на захист дипломного проекту виходить з практично готовим продуктом своєї научної діяльності. Так, наприклад, дипломні роботи студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення»  мають практичне застосування в різних сферах: це і автоматизовані інформаційні системи, електронні освітні ресурси та web-сайти. Не відстають від програмістів й інші технічні спеціальності: «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Хімічне і нафтове машинобудування», студентів яких з радістю запрошують на роботу промислові підприємства зі всієї України.

Навчання у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права – це один з основних етапів у формуванні особистості студента, а диплом навчального закладу - важливий квиток у майбутнє.


 

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.