Бердичівська міськрайонна організація Національної спілки журналістів України обрала нове керівництво

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 28 січня 2016, 10:13
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1875

25 січня в приміщенні редакції "Ріо-Бердичів" відбулися збори членів Бердичівської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України, про які було повідомлено напередодні у засобах масової інформації.
Після того, як колишній голова спілки Віталій Березовенко склав свої повноваження керівника організації, виникло питання, кому очолити процес відродження та популяризації спілки журналістів?

 

Охочих висунути свої кандидатури на посаду голови організації виявилося двоє - Олександр Доманський, людина з великим досвідом журналістської діяльності, редактор газети "Ріо-Бердичів" та Денис Заремський, молодий журналіст, який разом з колегами організовував зустріч з депутатом Верховної Ради, головою «Інформаційного спротиву» Дмитром Тимчуком, а на День Святого Миколая за рахунок журналістів було придбано 21 подарунок, який вручили дітям з малозабезпечених сімей.

Після того, як кандидати розповіли про себе декілька слів, перейшли до процедури голосування. У результаті відкритого голосування Денис Заремський очолив  Бердичівську міськрайонну організацію Національної спілки журналістів України.

Надалі відбулось голосування за секретаря та членів Правління спілки, яких запропонував новообраний голова.

Отже, нове керівництво Бердичівської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України виглядає так:

Голова спілки – Денис Заремський

Секретар – Віта Ковтонюк

Члени Правління:

Любов Трибун (ГО «Фенікс)

Олексій Тростянський (незалежний інформаційний ресурс «Бердичів СІТІ»)

Павло Скавронський


Хочеться побажати новоствореній команді журналістів натхнення та плідної співпраці у реалізації плану відродження спілки, популяризації мистецтва журналістики та залученні нових кадрів. 

Фото: Валерій Шелепа, Бердичів Діловий

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.