Надання адміністративних послуг через інтернет в Бердичеві стає ближчим!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 28 січня 2016, 11:55
Автор: Власкор
Перегляди: 1903

26 січня, о 14:00 год. в Департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо поглиблення співпраці у сфері впровадження надання адміністративних послуг у електронній формі через мережу Інтернет. 

На зустрічі були присутні директор Департаменту економічного розвитку Олексій Шатило, регіональний менеджер проекту iGov.org.ua в м. Житомирі та Житомирській області Ванда Савінова, керівники Центрів надання адміністративних послуг районів та міст, волонтери та спеціалісти у галузі ІТ-індустрії. 

 

Питання надання адміністративних послуг у такий спосіб є надзвичайно актуальним як для фізичних, так і для юридичних осіб. Реалізація даного процесу сприятиме підвищенню якості надання адміністративних послуг та їх максимальному наближенню до отримувачів. 

«Центри надання адміністративних послуг вже усувають можливість виникнення корупційного правопорушення. Водночас, зараз ми маємо перейти до другого етапу – спростити доступ громадян в усіх куточках нашої області до цих послуг, зменшити час на очікування цієї послуги і відповідно зробити ці послуги більш мобільними. Щоб кожна людина знаходячись в себе вдома, використовуючи переваги сучасні комп’ютерні та мобільні девайси мала змогу зайти на сайт та замовити ту чи іншу послугу Центру надання адміністративних послуг.», - з таких слів розпочав зустріч директор Департаменту економічного розвитку Олексій Шатило 

Громадськими активістами проекту iGov.org.ua було проведено презентацію стану впровадження електронного надання адміністративних послуг у Житомирській області та подальші перспективи даної роботи. 

Учасники наради змогли на практиці ознайомитись із процесом «оцифровки» адміністративних послуг та безпосередньо побачити демонстрацію роботи порталу iGov.org.ua. 

Від Бердичева на зустрічі був присутній волонтер iGOV по впровадженню адміністративних послуг у електронній формі Олексій Тростянський.  «Зустріч була корисна тим, що допомогла зрозуміти основні кроки для впровадження адміністративних послуг у електронній формі. Наразі визначено напрямок по оцифруванню ЦНАП. Завдяки чіткому алгоритму співпраці волонтерів з керівниками державних установ, буде виконано поступовий запуск послуг Центру надання адміністративних послуг, які  можна буде замовити через мережу Інтернет.  Ці послуги  вже доступні в багатьох містах, і, сподіваюсь, ми разом з координатором iGOV по Бердичеву Олексієм Побережним та представниками ЦНАП, спрацюємо так, що вони будуть доступні в Бердичеві найближчим часом», - зазначив громадський активіст після наради. 


 

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.