Колектив Бердичівського медичного коледжу вирішив просити захисту. А хто захистить дітей?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 20 травня 2015, 20:47
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2200

На сайті видання Житомир Онлайн опубліковано статтю про те, що після резонансних подій із самогубством студентки навчального закладу, колектив Бердичівського медичного коледжу звернувся зі скаргою та проханням захисту від активістів до Президента України Петра Порошенка, Генерального прокурора України Віктора Шокіна, голови Верховної Ради україни Володимира Гройсмана, голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського, голови обласної ради Віталія Француза та народного депутата України Олександра Ревеги. Раніше на цьому ж сайті була опублікована стаття, в якій директор медичного коледжу заперечував свою пречетність до трагічних подій, про що ми повідомляли в матеріалі: Директор Бердичівського медичного коледжу дав інтерв'ю журналісту з Житомира: скільки коштує заказуха?

Далі наводимо текст скарги від колективу вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж»

 

Колективна скарга колективу Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради

Звертаємося до Вас з приводу трагедії, що сталася зі студенткою 3 курсу відділення «Лікувальна справа» КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» Олексіюк Катериною Михайлівною, яка перебувала у батьків на вихідних за адресою с. Вербівка Хмільницького р-ну Вінницької обл. та 1 травня 2015 року покінчила життя самогубством.

06.05.2015 р. о 9.30 до центрального корпусу коледжу за адресою м. Бердичів, вул. Шевченка, 14 увірвався натовп людей, які без будь-яких пояснень піднялись до приймальні директора та зірвали табличку з дверей і погрожували розстріляти директора. Потім вони з погрозами та лайкою вдерлися в кабінет заступників. Використовуючи нецензурну лексику, почали безпідставно звинувачувати всіх працівників коледжу в самогубстві студентки Олексіюк Катерини.

В актовій залі коледжу представники громадських організацій «Правий сектор», «Самооборона», «Житомирський автомайдан» та інші зібрали для кількості та тиску на працівників КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» людей різних вікових груп, більшість з яких не мали повного уявлення про причини даного зібрання.

Застосовуючи фізичну силу, тиск та погрози життю, примусили заступників директора Яремчук А.І. та Гороф’янюк Т.А. взяти участь у їх, так званій акції, де вимагали написати колективну заяву на звільнення директора з займаної посади.

Під час цього «шоу» інші молодики та виключений за неуспішність колишній студент коледжу Говорун Костянтин бігали по коледжу, заважаючи працювати студентам та викладачам, вривалися на заняття, вимагали від усіх, хто зустрічався на їхньому шляху, писати заяву на директора або на власне звільнення. Грюкали в зачинені двері аудиторій, намагаючись силою їх відкрити. На дошках понаписували погрози на ім’я директора, використовуючи ненормативну лексику, вибили з рук у системного адміністратора відеокамеру, намагалися затягнути його у свій натовп, били працівницю, при цьому говорили, що «всіх нас потрібно розстріляти», «бійтеся кривих доріг та машин», працівників називали «чучелами» та погрожували фізичною розправою дітям працівників.

В присутності працівників правоохоронних органів, які мовчки спостерігали, молодики звинувачували всіх у хабарництві та корупції, публічно принижували та ганьбили честь жінок, забороняючи при цьому шукати допомоги у будь-яких інстанціях. У результаті цих наклепів та тисків у декількох працівників коледжу погіршився стан здоров’я. Так звані активісти пропонували студентам писати заяви на директора та викладачів про їх зняття з посад.

На акції були присутні кореспонденти місцевих та республіканських телеканалів: ТРК «ВІК», «1+1», «ICTV», «НТН», «5 канал», «Україна», «СТБ». Але в репортажах, які пройшли 5.05 та 6.05 2015 року на каналах «1+1», «ICTV», «НТН» та «ВІК» висвітлили інформацію однобоко, що вказує на за ангажованість та змову по відношенню до директора та колективу КВНЗ «Бердичівський медичний коледж». Адже під час силового тиску на заступників вони керували операторами всіх каналів («Виключіть камери, зараз будемо їх виносити…»).

Місцева міліція самоусунулась від виконання своїх функціональних обов’язків по забезпеченню безпеки і правопорядку в коледжі. Адже мітинг повинен був проводитись на вулиці, проте коли агресивний натовп увірвався до приміщення коледжу, міліція була бездіяльною (Лист-звернення до начальника Бердичівського відділу МВ УМВС України додається).

Колектив КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» просить допомоги, підтримки, захисту від подібних втручань різного роду громадських організацій, тому що це перешкоджає навчально-виховному процесу коледжу та несе за собою загрозу життю та здоров’ю студентів і працівників коледжу.

З повагою колектив КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» (свої підписи під зверненням поставили 73 працівники коледжу). 

Джерело: http://zhitomir-online.com/2015/05/19/berdychivskyy-medychnyy-koledzh-prosyt-zakhystu-video.html

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.