Військових з 5-ї хвилі мобілізації заохотили в Бердичеві ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 12 липня 2016, 09:09
Автор: Військова частина
Перегляди: 1660

Під музичний супровід військового духового оркестру та урочистий виніс бойового прапору частини на плацу військової частини сьогодні відзначали з нагоди звільнення у запас згідно із Указом Президента України №271/2016 військовослужбовці, призвані у ході 5-ї черги мобілізації.

 

«На жаль, виконувати свій обов’язок Вам, як і іншим, довелося у доволі складний для нашої країни період. Проте Ви, як справжні чоловіки, безстрашно та мужньо встали на захист української землі…», ‒ зазначив командир частини, який особисто подякував і потиснув руку кожному, кого нагороджував.

Медалі «Захиснику Вітчизни», подяки і відзнаки командира частини отримали сучасні Герої. Дехто із них стане резервом першої черги, а хтось продовжить служити Батьківщині й надалі, підписавши контракт зі Збройними Силами.

Але який би шлях не обрали захисники, командування частини щиро дякує їм за ратну службу, за те, що не побоялися і чесно виконували свій громадянський обов’язок.

Уже завтра декотрі із сьогоднішніх ще військовослужбовців повернуться додому, у цивільне життя. Та демобілізація не дорівнює інертність і байдужість. Кожен із представників 5-ї хвилі назавжди залишиться сином української армії, яка, чого б то їй не коштувало, обов’язково дійде до перемоги і поверне цілісність своїй країні, єдність своєму народові.

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.