Бердичівляни не довіряють новій реформованої поліції - результати опитування

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 23 вересня 2016, 18:40
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1718

Україна перероджується і поступово здобуває ту незалежність, якої у нас ніколи не було: календарне свято Дня незалежності далеке від реальності навіть зараз, але після революційних подій з'явилася надія на позитивні зміни в державі.

Так само у людей з'явилася надія на реформовану нову поліцію, яку масово розкручували мас-медіа: красиві посмішки молодих людей з екрану телевізора залишали сумнів у вдалій реформі правоохоронних органів тільки в затятих песимістів.

 

Минуло більше року з моменту реформи міліції в поліцію, а серед людей вже шириться думка: нічого не змінилося.

Це пов'язано з тим, що за красивими усмішками не завжди виявлялися професіонали своєї справи, а за гарними очима не завжди опинялась неупереджена до хабарів людина.

У Бердичеві переатестація прийшла тільки нещодавно, тому реальну реформовану поліцію в місті, напевно, ще не відчули, але настрої серед людей вже гнітючі.

В ході онлайн опитування з'ясувалося, що понад 77% тих, хто проголосував, не довіряють новій реформованої поліції. Решта ж 22 з гаком відсотки, відповідно, ще не розгубили за рік оптимізм реформи і продовжують вірити, сподіватися і чекати.

 

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.