Як тільки в Конгресі заговорили про трибунал над Путіним, той почав вивід військ з Сирії

Категорія: Світові новини
Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016, 11:49
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1543

Комітет Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки звернувся до президента Барака Обами з вимогою вжити рішучіших заходів щодо Башара Асада, влади Ірану та Росії, а також терористичного угрупування «Ісламська держава».

 

Про це повідомляє «Голос Америки».

 «...Абсолютна більшість мирних жителів, які стали жертвами сирійського конфлікту, були вбиті урядом Сирії та його союзниками, а саме – Російською Федерацією, Ісламською Республікою Іран і посібниками Ірану, з числа терористичних організацій – таких, як Хезболла», – стверджують конгресмени в резолюції Палати представників.

В документі йдеться про те, що уряд Сирії «широко використовує тортури та зґвалтування, використовує голод як засіб ведення війни й здійснює масові вбивства мирних жителів, в тому числі використовуючи хімічну зброю, касетні та бочкові бомби». В якості запобіжного заходу члени Палати представників пропонують використати міжнародний трибунал, який, на їхню думку, успішно спрацював у випадку з Югославією та Сьєрра-Леоне. Виступити на підтримку створення в ООН міжнародного трибуналу щодо урядів Сирії, Ірану та Росії конгресмени просять президента Обаму.

Росія не тільки допомагає Асаду, а й «сама порушує міжнародне право, навмисно піддаючи бомбардуванням цивільні об'єкти, такі як пекарні, лікарні, ринки та школи», – наполягають у Конгресі.

За кілька днів після цього Путін прийняв рішення про початок виведення основної частини свого військового угруповання із Сирії.

На думку американського розвідувально-аналітичного агентства Stratfor, Росія в Сирії досягла низки цілей. Першою стало забезпечення стабільності союзного сирійського уряду. Друге, чого змогла досягти РФ, – це демонстрація та тестування своїх збройних сил, які зараз зазнають значної модернізації. Третє – послаблення «Ісламської держави» та інших терористичних організацій, які воюють в Сирії.

Четвертою й найголовнішою ціллю для Росії стала прив’язка своїх дій у Сирії з іншими глобальними питаннями, в тому числі конфліктом в Україні, а також зняттям санкцій Європейського Союзу та США.

У свою чергу незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ нагадує про значні проблеми на окупованих Росією територій нашої держави. Кремль через міжнародні санкції несе колосальні збитки, що впливає на втрату контролю як над загарбаними землями України, так і над власним населенням.

Про ситуацію та плани фейкових республік читайте в матеріалі «Колаборанти з ДНР вже недоотримують боєприпасів з Росії, але хочуть наступати»

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.