Колаборанти з ДНР вже недоотримують боєприпаси з Росії, але хочуть наступати

Категорія: Новини України
Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016, 11:30
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1799

Росія за останні два тижні задовольнила лише близько 50% заявок бойовиків на 120-мм мінометні міни і 30% до зенітниз установок ЗУ-23-2. В окремих підрозділах "1-го АК ДНР" почала відчуватися нестача боєприпасів до окремих видів озброєнь.

 

Про повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Українська розвідка повідомляє, що бойовики в Донбасі готують примусову "мобілізацію" в квітні. Зокрема, вони хочуть поповнити свої ряди за рахунок місцевих чоловіків віком до 45 років.

Серед рядових бойовиків і командирів середньої ланки нещодавні чутки про "наступ українських військ" змінилися не менш мусованими чутками про підготовку масштабного спільного наступу "ДНР" і "ЛНР", повідомляє той же координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"Датою наступу, згідно з чутками, називаються травневі свята", - відзначає він.

Одночасно поширюються чутки про направлення в зону АТО з української сторони груп "західного спецназу", завданням яких буде викрадення і ліквідація представників командного складу бойовиків для зриву наступу.

Нагадаємо, як вже повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ, як тільки в Конгресі заговорили про трибунал над Путіним, той почав вивід військ з Сирії

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.