Олександр Єрмошин вже чотири роки нагадує міському голові Бердичева Василю Мазуру про туалет на центральному пляжі

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 10 квітня 2018, 08:14
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1593

7 квітня бердичівлянин Олександр Єрмошин публічно звернувся до міського голови Бердичева Василя Мазура. Волонтер та боєць вкотре звертає увагу головного посадовця на хронічну проблему – катастрофічний стан громадських туалетів. Близько чотирьох років поспіль чоловік вказує на одну-єдину вбиральню центрального міського пляжу. Вона красномовно зображає проблему з громадськими туалетами по всьому місту. Нецензурні слова ми звісно ретушуємо зірочками. З повним текстом ви можете ознайомитись на сторінці Олександра Єрмошина в соціальній мережі Facebook.

 

Цей допис стосується ВИКЛЮЧНО бердичівлян :)
Маладьож, міста Бердичева, підлітки, школьнікі. В мене до вас прохання: дайте мамам, папапам, бабусям, дідусям - це прочитати. Якщо в них із зором погано, і їх немає в фб, прочитайте їм. Нехай думають.
Бо це - дно. (Або закачайте на дротове радіо)
Ітак.
Василь Константинович Мазур, офіційне чергове звернення до вас:
пане Василь, я вам дякую. Від душі. Ви ж переживаєте за "місто чотирьох культур" Бердичів? Ночами не спите, думаєте, як покращити життя бердичівлянам. А на вас всі гонють. Ой. Вибачте. Надають невірну інформацію. Брехуни і зрадники!!!!
Ітак...
Давным давно, в дальокой, дальокой галактікє....
ЧОТИРИ РОКИ!!!! 
ЧОТИРИ, Вася, роки, я пишу статті і прошу тебе, як, бл***, мера, ВИБРАНОГО, с**а, патріота України: зроби щось зі сральником, вибач, з ТУАЛЕТОМ, на нашому, ОХ***ОМУ, міському пляжі в місті чотирьох культур. Або: знеси його на**р, і закопай, шоб не позоритись, або, бл***, хоч раз сходи туди попісять.
Вася, блін, мер...
ОТАКИЙ В ТЕБЕ СРАЛЬНІК, НА ПЛЯЖІ.

Я розумію: в країні АТО, І ТИ ПЕРЕЖиВАЄШ, і місто твоє в гівні, В ЖОПІ!!!
Але ти мені скажи: НЕВЖЕ БЛ*** ТАК ТЯЖКО ЗАБРАТИ ЦЮ ХУ*** З НАЙКРАЩОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПЛЯЖА, НАЙКРАЙЩОГО МІСТА ЧОТИРЬОХ КУЛЬТУР?????
знаєш, чому я до тебе на "ти"?
Бо ти - балаболка.
Я сержант, і був би ти в мене у в взводі, ти б КОПАВ!!! ТУАЛЄТИ!!!! ЗРАНКУ, і поки я не вернусь.
ЧОТИРИ РОКИ!!!!

 

Нагадаємо, Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ неодноразово висвітлював дану проблему нашого міста. Проте, міські чиновники ситуацію не виправляють

Громадські вбиральні в Бердичеві - примха чи необхідність?

Запущений Бердичів: місто очима емігранта. Яким бачать місто ті, хто пожив в Європі?

   
   

Останні новини  

   

Популярні статті  

   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.