У Бердичівській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 14 жовтня 2016, 07:49
Автор: Відділ комунікації ГУНП в Житомирській області
Перегляди: 1697

12 жовтня у Бердичівській місцевій прокуратурі керівники відділень Бердичівського відділу поліції (Андрушівське, Любарське, Ружинське та Чуднівське ВП) під головуванням місцевого прокурора Ігоря Попова та начальника Бердичівського ВП ГУНП Ольги Зінченко підвели підсумки роботи кущового відділу та обговорили подальші напрямки діяльності у протидії злочинності.

 

Розпочав нараду прокурор Бердичівської місцевої прокуратури Ігор Попов, який, характеризуючи загальну ситуацію у поточному році, відзначив зріст кількості окремих видів злочинів на території Бердичівського району. Зокрема, крадіжок, у тому числі з осель громадян, фактів незаконного обігу наркотиків, шахрайств та незаконних заволодінь транспортними засобами. Серед чинників, що впливають на такі процеси, є наявність на території району трьох установ виконання покарань та зменшення штату поліцейських.

У ході аналізу стану боротьби із злочинністю, зокрема, було відзначено зменшення кількості кримінальних правопорушень, учинених неповнолітніми особами. Значний вплив на покращання ситуації має проведення превентивної роботи серед дітей, профілактичні бесіди у загальноосвітніх закладах під час безпосередніх зустрічей з працівниками поліції.

Окрім того, було наголошено і на необхідності посилення розшукового напрямку у діяльності поліцейських, зокрема, встановлення місцезнаходження злочинців і безвісно зниклих осіб.

Викликає стурбованість у правоохоронців ситуація на дорогах. У порівняні з минулим роком кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі з потерпілими, збільшилася. Відтак на нараді було обговорено низку заходів, що мають на меті не просто вплинути на сумну статистику, але й ефективно запобігати порушенням правил безпеки, що найчастіше призводять до трагічних наслідків.

Керівник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко, у свою чергу, наголосила, що для подолання та вирішення наявних проблем кожен начальник підпорядкованого відділення має серйозно поставитися до своєї роботи, враховуючи нові тенденції і вимоги до діяльності. Це нелегко під час реформування поліції, утім украй необхідно в умовах сьогодення.

Відтак за результатом координаційної наради були прийняті рішення щодо активізації роботи поліції у конкретних напрямках, а також покращання взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування у сфері боротьби зі злочинністю та протидії корупції.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.