Микола Ніколаєв: «Молодь яка підростає має формувати своє майбутнє»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 21 травня 2016, 10:04
Автор: Наталка Зоз
Перегляди: 1878

В Бердичеві вже більше року діє спортивно-патріотичний клуб «Січ», організація, яка об’єднує активну частину молодого покоління українців. За цей час до сотні юнаків та дівчат навчалися прийомам самооборони, ходили в походи, займалися орієнтуванням на місцевості, вивчали основи військової справи. Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив поспілкуватися з засновником «Січі» в місті Бердичеві, старшим лейтенантом 14ОМБР 1МБ командиром 2МР  Миколою Ніколаєвим (позивний «БРОДЯГА»).

Він народився у Бердичеві 17 червня 1965 року. Після початку війни на сході у рідному місті заснував громадську організацію «Спортивно-патріотичний клуб «Січ». А вже 29 лютого 2015 року зголосився на службу в армію та був призваний. Сьогодні вже рік і чотири місяці як воює на східному фронті України.

Історія створення клубу «Січ».

«…..думка  створити спортивний патріотичний клуб «Січ», виникла давно. Здебільшого це було пов’язано з тим, що патріотичне виховання дітей було незадовільне. З боку держави не було жодної підтримки. Молодь, яка підростає має формувати свою думку так як вони будуть формувати майбутнє, владу в цій країні, щоб могли захищати країну якщо потрібно …. Щоб молодь могла формувати і відстоювати свою думку, а також навчити навичок для захисту країни….»

Про війну на Східному фронті України.

«Зараз я проходжу військову службу в Збройних Силах України з лютого минулого року, тобто вже рік і чотири місяці. Знаходилися ми і під Маріуполем, і біля Мар`янки. Я зробив деякі такі спостереження і знову ствердився в тому, що організація спортивно-патріотичного клубу «Січ» це була правильна ідея. Тому що люди, які були мобілізовані до війська не зовсім були вмотивовані  спочатку. Тільки після перших мінометних обстрілів вони зрозуміли, що крім власних примітивних потреб, є ще одна потреба  ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ ЖИВИМ і це мабуть єдина мотивація,  яка допомогла  сформувати колектив, допомогла зробити так, щоб люди виконували бойові завдання»

Побажання майбутнім поколінням.

«Молоді, які вступає в доросле життя хочеться побажати, по-перше, вірте в себе, вірте в те, що ви можете щось змінити. Причому можете змінити як на краще, так як і на гірше. Тому будьте обережні в своїх думках, в своїх мріях. Але вірте в себе, вірте один в одного і в дружбу. Вірте в Україну. Любіть один одного!»

 

 

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.