Бердичівляни зможуть звернутись до Президента через петиції

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 06 вересня 2015, 21:43
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1835

Бердичівляни зможуть звернутись до Президента через електронні петиції. Введення механізму петицій здійснюється для забезпечення реалізації права громадян на звернення до глави держави та на виконання Закону України "Про звернення громадян". 

 

Розгляд громадського звернення буде здійснюватися невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня опублікування інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України. 

Відзначається, що на розгляд президента буде подаватися електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування. 

Петиція про вільне володіння зброєю першою набрала 25 тисяч підписів і була подана на розгляд Адміністрації Президента. 

Петиція закликає президента Петра Порошенка законодавчо врегулювати право громадян України на володіння вогнепальною зброєю. 

"Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту: "Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України", - говорится в петиції. 

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" в Програмі захисту українців також підтримує ідею вільного володіння вогнепальною та холодною зброєю усім психічно здоровим та несудимим громадянам України. 

Тепер бердичівляни зможуть звернутись до Президента з приводу жахливого стану води в Бердичеві. Думаю, необхідних 25 000 підписів петиція набере в перший же день. 

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.