«Схід і Захід разом!»: Редакція Бердичів СІТІ тепер має дуже багато друзів по всій Україні ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 30 червня 2015, 00:46
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1586

Говорити правду і надавати завжди актуальну інформацію читачам – це завжди не просте завдання для будь-якого сучасного медіа. Редакція має відчувати свою аудиторію, спілкуватися з нею, долучати її до творення свого спільного інформаційного простору. А все це разом називається розвитком.

Редакція незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ завжди звертає особливу увагу на вдосконалення нашої невеликої, але дуже амбітної команди.

 

Саме тому головний редактор Бердичів СІТІ Олексій Побережний взяв участь в першому етапі програми «Схід і Захід разом – простір діалогу». Журналісти з півночі та заходу України відвідали Одесу. Протягом тижневого перебування з 20 по 24 квітня у місті - південній перлині біля моря, представники медіа мали змогу відвідати найпотужніші видання регіону і ознайомитися з їхньою структурою та особливостями роботи.

Перше враження - наявність неймовірної кількості місцевих телеканалів… їх аж 34! Причому на будь-який смак і супутникові, і кабельні, і цифрові, і інформаційні, і вузькотематичні - одним словом місто дійсно як під мікроскопом. Мали нагоду також поспілкуватися і з представниками місцевої влади, з регіональним комітетом виборців України, а також з потужним осередком активізму в місті Impact Hub Odessa. Можна дуже довго пояснювати, що це таке, тому краще просто подивіться як це виглядає.

А безпосередньо на сайті перегляньте чим вони там займаються Smile http://impacthub.odessa.ua/projects/

Одразу варто зазначити, що представник Бердичів СІТІ, щоб потрапити на такий захід пройшов доволі серйозний відбір. З 80-ти анкет учасників Олексій Побережний потрапив до десятка переможців.

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програмою польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Спілкування в професійному колі колег надзвичайно важливе для ефективної роботи кожної редакції. Налагодження нових контактів, вирішення складних завдань, обмін досвідом, неформальне спілкування і все це в чудових умовах, в Одесі, що може бути краще.

Але краще може бути звісно тільки вдома. Отож, повернушись до Бердичева ви могли помітити, що на нашому сайті з’явилося більше фото, відео, інфографіки і ще дуже багато всього планується. Але на все свій час…

А от з 23 по 25 червня розпочався наступний етап у Львові. В чарівній місцевості відбувся тренінг на тему: «Медіа 2.0 тобто залучення аудиторії до розробки матеріалів». Навчали сучасним та перевіреним підходам роботи інтернет-сайтів польські та українські тренери: Гжегож Пєхота та Анна Колтуновіч з Фонду «Агора» та Наталія Болховська з Вінницького прес-клубу.

Учасники визначали, які основні проблеми турбують читачів як їх аналізувати, як створювати дискусійні клуби в Інтернеті. Згадали, роль ЗМІ в процесах державних перетворень в Україні та Польщі. А головне, як зараз можна створювати спільноти самодопомоги завдяки медіа та разом досягати цілей.

Високий рівень заходу можна відзначити просто перелічивши організаторів події:фонд «Освіта для Демократії» (Варшава, Польща), Товариство Лева (Львів), Вінницька молодіжна громадська організація «Наше Поділля», Лабораторія соціальних комунікацій (Одеса) та Вінницька обласна громадська організація «Вінницький прес-клуб».

І навіть на цьому наша історія не завершується, адже програма продовжується… і дуже багато чудових людей доклало зусилль, щоб наші читачі могли отримати ще більш важливу та корисну інформацію на сайті незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ.

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.