Подвійні стандарти санкцій: український бізнес в Росії

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 23:03
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1850

Знищуючи залишки новорічних свят у вигляді цукерок звернув увагу, що щось в обгортці цукерки не так. Придивившись більш уважніше до напису на обгортці побачив виробника:

КОНФЕТЫ «МОНЕ» ВКУС МОЛОЧНЫЙ ТРУФЕЛЬ
ЗАО «КОНТИ-РУС», Россия, 305000, г. Курск, ул. Золотая, 13
Место производства: Россия, 305025, г. Курск, ул. Магистральная, 16.

Пройшовши на сайт фірми «Конті» можна побачити, що виробництво за 2014 рік тільки розширювалось, а інтеграція  з російським ринком поглиблювалась:

 -    Відкриття нових виробничих ліній «КОНТІ» в місті Курськ, 28 травня 2014 рік

27 травня 2014 року в Курську (РФ) відбулося офіційне відкриття двох інноваційних ліній з виробництва складних десертів та помадних цукерок на Курській кондитерській фабриці Групи «КОНТІ».
У найближчі   5 років "КОНТИ" планує повне оснащення виробничих площ ККФ №2 виробничими лініями і збільшення частки ринку  в РФ. Таким чином, Група "КОНТИ" планомірно реалізує довгострокову  програму стратегічного розвитку, в основі якої зміцнення позицій на російському ринку.

-    «КОНТІ-РУС» продовжує зміцнювати позиції в Курську, 24 червня 2014 рік

Російське підприємство Групи «КОНТІ» ЗАТ «КОНТІ-РУС» взяло участь у двох найважливіших заходах Курської області - Курському Коренському ярмарку і Середньоросійському економічному форумі. Заходи проходили з 19 по 22 червня поточного року.

Піднявши тему українських цукерок в Росії, не можна не згадати і про компанію «Roshen», виробничі потужності якої і досі працюють у Липецьку:

Липецкая кондитерская фабрика ROSHEN
398024, Россия,
г. Липецк, ул.Доватора, 3-а
тел. +7 (4742) 77-26-52, 77-37-66

Тож про які євро-санкції відносно Росії може йти мова, якщо українські підприємства й досі ведуть торгівлю з країною-агресором? Як можна просити Європу обмежити торгівлю з Росією, якщо в самих магазини завалені цукерками російського виробництва, а компанії ведуть боротьбу за частку російського ринку нарощуючи виробничі потужності?

Тільки людям з екрану телевізорів будуть розповідати про «затягування пасків» та необхідність підвищення тарифів. От тільки олігархічних бізнес-структур це не стосується – ніхто не хоче втрачати прибутки.
А ми і далі будемо чути, як уряд пропонує затягнути паски .. на шиї українського народу.

Тростянський Олексій

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.