"Липові" працівники СБУ ошукали жителя району

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 09 червня 2015, 22:25
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1514

Довірившись незнайомцям, які представилися співробітниками СБУ, чоловік віддав свої заощадження за нібито не притягнення його до кримінальної відповідальності

До Бердичівського міськвідділу міліції звернувся 29-річний житель району із заявою про ошуканство. Чоловік розповів, що знаходячись на одній із площ міста до нього підійшло двоє чоловіків, які представилися співробітниками СБУ та звинуватили його у незаконному перевезенні наркотичних засобів.

 

За вирішення питання щодо не притягнення останнього до кримінальної відповідальності псевдо-правоохоронці вимагали гроші. Чоловік погодився на пропозицію зловмисників та передав останнім 1500 гривень. Прикмети шахраїв чоловік не запам’ятав, так як був розгублений.

–Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Бердичівського МВ УМВС Роман Зайцев .
Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників та їх місцезнаходження. Чоловіками загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до 3-х років.

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.