Бердичів стане центром півдня Житомирщини ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 05 червня 2015, 13:10
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2143

Зміни адміністративного поділу в Україні перетворять Бердичів у регіональний центр. Відтепер наше місто стає головним населеним пунктом всього півдня Житомирщини. До Бердичівського центру з’їжджитимуться всі навколишні райони Андрушівський, Ружинський, Попільнянський, Любарський, Чуднівський та звісно Бердичівський.

 

Центрами своїх територій будуть також Житомир, Коростень та Новоград-Волинський.

В адміністративному центрі мають бути школа, лікарня, державні установи, міліція та пожежна. Обласний центр - найперший претендент на адміністративний центр. Тут є школа, лікарня, державні установи, міліція, пожежна. За урядовою методикою - таке місто поглинає в свою громаду навколишні села на відстані 20 кілометрів. Сюжет про децентралізацію влади у випуску ТСН.Тиждень за 31 травня 2015 року

Як повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ у цьому процесі зростатимуть території й населення нашого міста. Депутати Хажинської і Гришківецької громади підтвердили своє бажання приєднатися до Бердичева, ухваливши відповідні рішення. Радянське ще раніше виявило таке ж своє бажання. Через це, населення Бердичева зросте більше ніж на 5 тисяч осіб. Разом з населенням, міська влада отримає контроль над значними земельними територіями, в тому числі родючими грунтами теперішнього району. А ще Бердичів стане межувати з Вінницькою областю на півдні.


   
   
   


Ваш IP:18.206.92.240
   
@Mail.ru.