Російські олігархи досі заробляють не лише на бердичівлянах, а й мешканцях всієї Житомирщини

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Неділя, 11 червня 2017, 11:18
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2007

Житомиробленерго на 91% належить компанії VS Energy International. Пакети акцій Житомиргазу  належать державі і компаніям підконтрольним міліардеру Дмитру Фірташу. Повідомляє INSIDER

Цієї неділі видання Тиждень розповіла про російський бізнес, який донині активно працює в Україні. Основним українським активом Бабакова є компанія VS Energy, яку росіянин контролює через номінальних директорів Віліса Дамбіньша та Валтса Віґантса, що фігурують й в інших компаніях Бабакова. У 2014 році Бабакова включили до списку санкцій Євросоюзу через дії РФ у Криму, проте в Україні він досі володіє великими активами в енергетичній галузі й не стикається з жодними перешкодами.

 

Групі VS Energy в Україні належить вісім енергопостачальних підприємств (обленерго), це найбільший приватний гравець на енергетичному ринку в Україні після ДТЕК Ріната Ахметова. У 2015-му правоохоронці порушили проти компанії відразу кілька кримінальних справ, однак до сьогодні ця історія нічим не закінчилася, бізнес росіянина й далі працює.

За підсумками 2014 року, коли Росія почала війну проти України, виручка компаній Бабакова становила 13 млрд грн. Його бізнесу не завадило навіть те, що Бабаков на той момент був депутатом Держдуми РФ від «Единой России» й голосував за анексію Криму. Знову ж таки лишається тільки дивуватися вибірковості української влади. З якої причини Дєріпаска потрапляє під санкції та позбавляється свого майна, а Бабаков і його партнер Євґєній Ґінер спокійно заробляють в Україні мільярди й не бояться націоналізації, абсолютно не зрозуміло. Пояснити це можна наявністю якихось таємних домовленостей між чинною українською владою та російськими олігархами.


 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання «Свобода» виступає за повернення стратегічних підприємств державі. Зокрема, в розділі Народне господарство. Економічна незалежність та соціальна справедливість Програми захисту українців йдеться про таке:

Пункт 11. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства та стратегічні галузі виробництва. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані. Гарантувати державний контроль над природними монополіями.

Програма захисту українців Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.