Зовнішнє незалежне оцінювання здають і «на зоні» ФОТО

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Середа, 15 червня 2016, 07:53
Автор: Олександр Яницький
Перегляди: 1627

14 червня 2016 року в Райківській виправній колонії (№73) за участю представників адміністрації було організовано та проведено представниками Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти - зовнішнє незалежне оцінювання.

 

Під час проведення ЗНО в установі було повністю дотримано процедуру його підготовки та проведення. Засудженим було додатково роз’ясненою умови та порядок проведення ЗНО, а також уточнено окремі деталі щодо зовнішнього незалежного оцінювання. Отримання сертифікату допоможе абітурієнтам, які перебуває у місцях позбавлення волі, забезпечити їх конституційне право на вищу освіту. У подальшому на засуджених чекають ще три іспити – з історії України, біології та географії.

Це вже не перший випадок коли засуджені бажають отримати вищу освіту відбуваючи покарання. Так двоє засуджених до довічного позбавлення волі Житомирської установи виконання покарань (№8) на початку 2016 року, які упродовж п’ятьох років за дистанційною формою навчались у Житомирському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці», здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.