Не забудьте перевести годинник: Україна вчергове переходить на літній час

Категорія: Новини України
Опубліковано: П'ятниця, 29 березня 2019, 04:49
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2168

Уже цієї неділі, 31 березня, Україна перейде на літній час. О третій годині ночі потрібно перевести стрілки годинників на одну годину вперед. Тобто замість 03:00 стане 04:00.

Експерти рекомендують переводити механічні годинники увечері суботи, перед сном, аби прокинутися вранці неділі вже за новим часом. Варто додати, що сучасні гаджети - мобільні телефони, планшети, ноутбуки тощо - переходять на літній час автоматично.

 

Переведення годинників "вкраде" одну годину нашого життя, а ще багато людей можуть запізнюватися внаслідок цих змін.

2011 року була спроба скасувати перехід на літній-зимовий час, але потім це рішення скасували через нарікання жителів Західної України (мовляв, уранці, коли треба йти на роботу, в школу чи дитсадок, там ще дуже темно надворі), а також через проведення в Україні футбольного Євро-2012.

Нагадаємо, як повідомляв Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ у 2016 році "не переводити годинник на літній час, залишити природній для українців час" Ірина Кондратенко зареєструвала електронну петицію на сайті президента Петра Порошенка. Петиція тоді набрала 550 голосів з 25000 необхідних

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.