До уваги учасників АТО! Шість програм соцзахисту

Категорія: Новини України
Опубліковано: Середа, 07 жовтня 2015, 22:38
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1712

Держава не завжди дбає про своїх вояків, але дуже часто самі військові не користуються тими можливостями на які вже виділені значні суми коштів з державного бюджету України. На сьогодні відомо про шість програм соціального захисту для учасників війни на сході з московськими окупантами.

 

1. Надання статусу учасника АТО.

2. Санаторно-курортне лікування. Закуплено 3700 путівок. Головне тут інформувати воїнів. Потрібно стати на облік соцзахисту за місцем проживання. Подати заяву і медичну довідку про необхідність лікування.

3. Забезпечення житлом учасників АТО. Потрібно стати на квартирний облік. Передбачено придбання житла тим, хто втратив функціональні можливості.

4. Протезування. Кожен учасник АТО, що потребує протезування високотехнологічне, яке відсутнє в нашій країні - може розраховувати на суму понад 2 мільони грн. Потрібне рішення медичної комісії.

5. Надання психологічної допомоги. Кошти надано, тендери проведені. Допомогу надавіатимуть великі і малі медичні заклади, приватні структури.

6. Соціальна і професійна орієнтація. Виділено 27 мільйонів для перекваліфікації. Кошти розподілені по областям в органи соцзахисту.

Джерело: газета "Урядовий курєр"

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.