Українці не матимуть гідного відпочинку цього року

Категорія: Новини України
Опубліковано: Четвер, 11 червня 2015, 09:15
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1553

68% українців не планують відпочивати. Такі невтішні данні виявились результатом дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Ця кількість збільшилася порівняно з 2014 роком (тоді було 62%). Не мають можливості кудись поїхати 24%.

 

Найбільш популярними серед українців відпочинок у Карпатах та у заміських будинках (6% та 5% відповідно). До родичів у село планують їхати 4% опитаних.

За кордон на відпочинок планує поїхати 1%, що цікаво минулого 2014-го року таких було 3%. Цікаво, що Крим планує відвідати також 1% опитаних українців. Що вони там забули, поки лишається таємницею. Варто відзначити, що в Крим планують їхати тільки зі східної України.

Поїздку до Карпат планують у Західному (9%) та Центральному (7%) регіонах, найменше – у Східному (2%). У нашому Центральному регіоні, "так" відповіли 5% опитаних.

В село до родичів українці поїдуть рівномірно з усіх регіонів (від 3% до 5%).

Варто відзначити, що бердичівляни в розмовах також виявляють серйозний песимізм з приводу відпочинку цього року. Погіршення економічного стану рефлекторно спричинило повернення людей на городи цього року. Містяни в першу чергу намагаються мінімізувати ризики браку продуктів в осінньо-зимовий період, спричинений невизначеним майбутнім цінників у супермаркетах та базарах.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.