Студенти Бердичева можуть спати спокійно - стипендії залишаються!

Категорія: Новини України
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 22:08
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1773

Останнім часом у засобах масової інформації з’являлись повідомлення про скасування виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та учням професійно-технічнічних навчальних закладів. Це викликало обурення студентів, які планували збиратись намітинг 23 грудня, щоб змусити Кабінет Міністрів та Міністерство освіти і науки України все ж таки переглянути своє рішення. З одного боку, можна зрозуміти студентів, які були готові до радикальних дій: для багатьох стипендія - це єдина можливість виживання під час навчання. А з іншого, треба логічно мислити, що при нинішній ситуації уряд наврядче прийматиме рішення, які б могли дестабілізувати  і так неспокійну ситуацію в країні, зібравши тисячі обурених студентів під стінами парламенту.

 

Сьогодні Міністр освіти Сергій Квіт остаточно поставив крапку  у питанні "Чи відмінять стипендію у 2015 році?". На своїй сторінці Facebook міністр повідомив, що ніякого скасування стипендій не буде.


Пізніше офіційна інформація з'явилась і на сайті Міністерства освіти і науки: 

Міністерство освіти і науки України офіційно заявляє, що Уряд не відмінятиме виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ. Міністерство освіти і науки переконане, що держава повинна надавати підтримку студентам ВНЗ та учням ПТНЗ. Водночас, процедура надання такої підтримки має бути ретельно продуманою та максимально прозорою. Будь-які реформи та зміни в цьому питанні мають бути попередньо винесені на громадське обговорення.

 

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.