Більшість випускників-бюджетників звільнили від обов'язкового відпрацювання

Категорія: Новини України
Опубліковано: П'ятниця, 24 квітня 2015, 06:07
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1533

студенти, відпрацювання, безробіття, бердичів сітіБердичівських студентів-бюджетників звільнено від обов'язкового відпрацювання після закінчення навчального закладу. Кабінет міністрів скасував обов'язкове 3-х річне відпрацювання для випускників вищих навчальних закладів бюджетної форми навчання. Після внесення змін дія порядку працевлаштування випускників вузів поширюється тільки на громадян, які навчаються за спеціальностями медичного профілю.

 Про це йдеться в постанові уряду №216 від 15 квітня.

Згідно з ним, з порядку працевлаштування випускників вузів, підготовка яких здійснювалась в рамках державного замовлення, Кабмін виключив пункт, яким було передбачено, що випускники, які уклали угоду з вузами після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років.

Раніше дія даної норми поширювалася на випускників педагогічного, медичного, юридичного, економічного та сільськогосподарського профілю.

Після внесення змін дія порядку працевлаштування випускників вузів поширюється тільки на громадян, які навчаються за спеціальностями медичного профілю.

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.