Кандидат в Президенти Дерев'янко в Бердичеві представив команду РНС в місцеву ОТГ та пояснив, чому не підтримує медреформу (ФОТО, ВІДЕО)

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 19 листопада 2018, 13:26
Автор: Прес-служба народного депутата Юрія Дерев'янка
Перегляди: 993

Один з лідерів РНС, кандидат в Президенти, народний депутат Юрій Дерев’янко під час зустрічі з мешканцями міста Бердичів представив кандидатів в депутати Гришковецької об’єднаної територіальної громади від партії РУХ НОВИХ СИЛ.

 

Про це повідомила прес-служба нардепа.

«Якщо ми хочемо побудувати в Україні цифрову державу, передати владу людям, підняти економіку, нарешті домогтись реальних змін - треба брати на себе відповідальність і йти у владу в своєму селі, місті, районі, починати зміни з малого. 23 грудня відбудуться вибори в ОТГ по всій країні і це чудовий шанс почати втілювати ці зміни», - зазначив Дерев‘янко.

Зокрема вибори відбудуться в Гришковецьку селищну раду ОТГ на Житомирщині, в яких братиме участь команда РУХУ НОВИХ СИЛ.

Юрій Дерев’янко підкреслив, що кандидати в депутати - це люди різного фаху, об‘єднані єдиною ідеєю перебудови системи. Серед них Ірина Іщук, Ірина Орликівська, Дмитро Лисюк, Людмила Кучеренко, Лілія Шевченко, Ядвіга Заруцька.

«У нас в громаді є великі проблеми зі сміттям, потрібен нормальний дитячий садок, умови для дозвілля молоді тощо. Вирішення цих проблем залежатиме безпосередньо від депутатського складу, для цього я йду в депутати», - заявила Людмила Кучеренко.

Юрій Дерев‘янко також розповів мешканцям Бердичева про ключові пункти своєї президентської програми, яка передбачає кардинальну побудову нової системи, а не ремонтування старої, через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни.

«Економіка всім нам має давати нові можливості. Нормальні конкурентні умови, зменшення податкового тиску, захист прав власності, руйнування монополій олігархів та створення сприятливого інвестиційного клімату дозволять економіці зростати, а кожному українцю жити впевнено. Не боятись, що завтра ціни зростуть чи що пенсії не вистачить», - заявив Дерев’янко.

Мешканці Бердичева поцікавились в Дерев‘янка, як він пропонує боротись із корупцією в судах.

«Будь-який суддя, який прийняв рішення, яке потім було скасоване Європейським судом з прав людини, і таких рішення є щонайменше 2 за рік, буде змушений покинути посаду. Україна - лідер з позовів до Європейського суду з прав людини, Україна не виконує рішення ЄСПЛ. Невідворотність покарання - найкращий спосіб боротьби з корупцією, але це відбувається тоді, коли Президент не має впливу на суди, коли немає конфліктів інтересу. Друга Трампа Манафорта засудили на 80 років, так має бути і у нас. Якщо Президент в це залізе - буде імпічмент миттєво», - сказав Дерев’янко.

Також учасники зустрічі запитали, якими будуть перші дії Дерев’янко на посту Президента.

«Такі, які дадуть можливість перезавантажити Верховну Раду, щоб вона буда обрана максимально чесно, і носії цих наших ідей змогли прийти до ВР. Цим людям треба дати шанс витіснити представників старої системи, не тільки на рівні ВР, а й на місцях, це все треба зачищати. І звичайно, це повернення Саакашвілі», - відповів політик.

Дерев’янко закликав мешканців Бердичева ставати частиною команди людей змін, не бути пасивними, не зневірюватись, а брати все в свої руки і самим будувати майбутнє.

Також під час візиту до Бердичева Дерев’янко зустрівся з медиками Бердичівської центральної міської лікарні, з якими обговорив недоліки медичної реформи та закликав впроваджувати страхову медицину. 


 

«Я не підтримую ту медичну реформу, яку зараз Уряд впроваджує. Президент Порошенко та інші «штовхають» цю реформу, щоб мати адмінресурс і вплив на медичні заклад. Адже коли чиновник розподіляє гроші - це можливість впливу», - пояснив Дерев’янко.


 

Він виступив за впровадження страхової медицини, як це успішно відбулось в Грузії.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

 

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.