Бердичівляни в захваті від якості води в кранах і її вартості, але не всі ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 26 вересня 2018, 20:57
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1258

21 вересня було проведено акцію проти свавілля чиновників та необґрунтованих комунальних тарифів у Бердичеві. Як і було заявлено місцевими націоналістичними організаціями Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та НВР «Правий сектор» захід став наслідком невиконання вимог попереджувального заходу рівно місяць тому. До протесту долучились представники ВО «Батьківщина», «Руху Нових Сил» та «Радикальної партії Ляшка».

Щоправда, попри постійне обурення громадськості з приводу непридатної для споживання води в соціальних мережах, кількість учасників цього разу склала близько пів сотні. Схоже на те, що бердичівляни в захваті від якості води в кранах і її вартості, але не всі.

 

Нагадаємо, у Києві вартість водопостачання та водовідведення становить 16,716 грн / куб. м., у Львові — 14,04 грн / куб. м., у Харкові — 15,312 грн / куб.м., у Запоріжжі — 13,572 грн / куб. м., у Дніпрі — 13,212 грн / куб. м. у Бердичеві - 23 грн/куб.м.

Голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний подякував бердичівлянам, які почали відвідувати сесії в міськраді. Присутність громади створює не комфортні умови для чиновників та промерської більшості, що відганяє навіть можливі думки про корупційні схеми. Крім того, прийшовши на сесію, люди на власні очі можуть переконатися хто насправді відстоює їх інтереси. Зокрема, націоналісти вимагають прийняти проекти рішень подані Олексієм Побережним щодо розпуску мазурівського виконкому, який підвищив всі можливі тарифи, звернення до Верховної Ради України щодо термінового прийняття Антиолігархічного пакету законів докорінних перетворень та онлайн трансляцій в мережі Інтернеті сесій Бердичівської міської ради.

Під час виступів, люди висловили бажання запитати особисто в членів виконкому, чим ті керувалися, заганяючи містян в глибокі комунальні побори. Коли містяни разом з депутатами зайшли в приміщення міськради, виявилось, що члени виконкому на чолі з міським головою Василем Мазуром та секретарем Юлією Лефтер покинули місто в термінових справах.

На місці, з керівництва лишилася лише одна заступниця мера Таміла Павлішина. Серед потоку слів виправдання та показної привітності, за словами чиновниці місту необхідно брати кредит в мільйон євро на капітальний ремонт системи водопостачання. Підтримав депутатів у їх справедливих докорах владі і громадський активіст Олег Козловський, який запитав, що зробив Василь Мазур за 16 років у вирішенні хронічної проблеми з водою та її очищенням. Попри відсутність відповідей на більшість актуальних питань чиновниця голосно заявила, що їй не соромно за свої дії. Присутні це зауважили і занотували на майбутнє, адже бердичівську диктатуру теж очікує кінець.

Нагадаємо, що місяць тому під час попереджувальної акції протесту довелось спітніти на сонечку, відповідаючи на питання людей інший заступник Мазура – Сергій Онуфрійчук.

Організатори наполягають, що зміни в Бердичеві можливі тільки тоді, коли громада буде подібними акціями прямої дії навчати чиновників відповідати за свої дії і останні постійно відчуватимуть контроль з боку людей.

Пропонуємо вашій увазі відео з каналу ЖИТОМИР.today та Дениса Заремського


   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.