Євробачення 2017 у бердичівському ліцеї № 15 ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 14 травня 2017, 19:42
Автор: Євроклуб «Бердичі»
Перегляди: 2056

Бути в Європі – необхідна вимога нашого часу, запорука майбутнього соціально-економічного процвітання нашої держави, гарантія політичної стабільності, добробуту, миру та поступу вперед. Шлях України в Євросоюз чітко визначено. Він – об’єктивний та незворотній. Але нам усім  ще належить докласти багато спільних зусиль для того, аби наша якість життя, рівень захисту прав людини відповідали високим європейським стандартам. Бути європейцями означає бути вільними, незалежними і відповідальними за кожний свій життєвий вибір. А головне – бути небайдужими: до долі близьких, до долі країни, до нашого спільного європейського майбутнього. Європа починається з кожного із нас.”

 

Виховання підростаючого покоління є одним із основних завдань будь-якого навчального закладу. На сучасному етапі ведеться активний пошук нових підходів в організації виховного процесу.

Однією з найбільш ефективних форм, яка сприяє засвоєнню учнями європейської тематики як нового виміру, є організація шкільних євроклубів. Євроклуб, як об’єднання учасників за інтересами, передбачає проведення різних конкурсів, вікторин, олімпіад, круглих столів, ділових ігор, інтерактивного спілкування, що заохочують учнів до роботи в новому європейському вимірі. Оскільки такі види робіт, окрім знань про Європу, сприяють набуттю комунікативної компетентності, вміння працювати з інформацією, використовувати її, спілкуватись, працювати в команді. Запровадження в школі такого виду робіт з учнями значно покращить навчально-виховний процес.

Тому, протягом 12 років на базі Бердичівського міського ліцею №15 працює Євроклуб «Бердичі»,який планує свою роботу згідно подіям, які відбуваються в ліцеї, в місті та в Україні. Найяскравішою подією  2017 року стало проведення пісенного фестивалю-«Євробачення -2017» в Україні.

Таким чином, ми вирішили присвятити відкрите засідання євроклубу на цю тему.   Євроклубівці з великим ентузіазмом брали участь у підготовці та проведенні фестивалю пісенних талантів під назвою «Євробачення-2017». На «Євробаченні-2017» євроклубівці представили пісні 10 країн світу (Великобританії, Італії, Німеччини, Польщі, Греції, Франції, Іспанії, Туреччини, Ізраїля та України). Пісні виконувались мовами представлених країн. Свято проводилось на англійській мові. Учасники та гості поринули в історію євробачення, пригадали виконавців від України, які брали участь протягом 10 останніх років. До свята були залучені ліцеїсти з молодших класів, які дефілювали у вечірніх сукнях.

Перед виступом кожного учасника ведучі розповідали цікаві факти звичаїв та традицій,тієї країни,яку вони представляли. Розповідь була підкріплена фото та  відеоматеріалами.

Зал був поділений на фанзони, де фанати підтримували учасників з атрибутикою та римівкою певної країни. Між виступами учасників, танцювальний колектив БМЛ№15 «Фантазери» дарував присутнім яскраві та захоплюючі танцювальні номери: «Чунга-чанга», «Рок-н-ролл», «Сіртакі»,турецький та німецький танці.

У фіналі на наше Євробачення завітав гурт «Лісапетний батальйон» (ліцеїсти 10-го класу), який подарував позитивні емоції, виконавши запальну англо-українську пісню «I love you». Великою родзинкою свята, став сюрприз підготовлений євроклубівцями у вигляді величезної повітряної кулі,яку під час фінальної пісні ведучий свята проштрикнув і на усіх гостей свята розлетілися різнокольорові кульки та серпантин. Саме це стало яскравим завершенням пісенного свята.

Отже, це свято у черговий раз нагадує всім, що Європа починається у серці кожного українця. І ми члени європейського співтовариства. Наш народ із його культурною спадщиною, гуманістичною ментальністю гідний зайняти в Європі почесне місце. Тож треба діяти,як європейці: послідовно, наполегливо і виважено впроваджувати європейські стандарти життя, творити Європу своєму домі.

(Керівник Євроклубу «Бердичі» Семенова Т.Л.,

вчителі ін.мов Рибачук Н.В., Ковтонюк Т.А.)

   
   
   


Ваш IP:44.201.94.236
   
@Mail.ru.