Дожити до покращення: мінімальні зарплати та пенсії бердичівлян зростуть на 13%

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 12 лютого 2015, 10:07
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1425

Розмір мінімальних зарплати і пенсії зросте з 1 грудня 2015 року в середньому на 13%.
Про це заявив у ефірі одного з телеканалів міністр соціальної політики України Павло Розенко, пише "УНІАН".

"Треба розуміти, що соціальна політики і пенсійна політика - це похідна. Похідна від стану економіки, від заробітних плат. Я не хотів би говорити про те, що ось колись стабілізується економіка, тоді… (ми зможемо підвищити пенсії)", - сказав Розенко.

 

За його словами, ситуація в економіці дійсно непроста, практично три роки у нас падіння економіки, при цьому пенсійні виплати виплачуються в повному обсягу. 

"І ми не зупиняємося, ми не говоримо, ось, економіка не працює - ми нічого зробити не можемо. Ні, ми проводимо реформи. Ми чітко сказали, що наслідком реформ має стати збільшення пенсії, заробітних плат. Ми запланували, і в бюджеті це зафіксовано, що з 1 грудня 2015 року передбачається збільшення прожиткового мінімуму, мінімальних пенсій, мінімальних зарплат в Україні на 13%", - зазначив міністр.

Він нагадав, що в 2014 році зростання соціальних виплат було заморожене. І тому підготовлюване зростання виплат - це вже істотний результат роботи соціальних служб.

Крім того, Розенко прокоментував механізм виходу на пенсію жінок у віці 55 років.

Він відзначив, що така норма залишається в законодавстві, але вимагає, щоб жінка, яка досягла пенсійного віку, не зберігала за собою робочого місця.

"Змін жодних немає. Верховна Рада продовжила дію цієї норми (про вихід на пенсію в 55 років), ми не проти дії норми, коли жінка може і далі виходити на пенсію в 55 років. Але за умови виконання кількох умов: треба звільнитися з роботи і за кожен недопрацьований місяць до пенсійного віку, коли жінка могла б вийти на пенсію, знімається 0,5% пенсії", - сказав Розенко.

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.