Начальник поліції здивована, що в Бердичеві «процвітають 90-ті»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 02 жовтня 2016, 14:00
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 6381

В Бердичеві відбулась прес-конференція для журналістів міста начальника поліції Ольги Зінченко.

Головною обіцянкою нового начальника поліції стало розібратися з так званими «смотрящими» міста. Адже коли вона приїхала до Бердичева, то була здивована, що тут буквально процвітають 90-ті - незрозумілі особи вирішують проблеми, підприємці платять бандитам гроші, є на районах якісь «смотрящі». Ольга Зінченко помітила, що такого не залишилося ніде в Україні - тільки в Бердичеві, і тому вона має намір вирішити цю проблему раз і назавжди.

 

Про це повідомляє видання Діловий Бердичів.

Окрім того, керівник поліції пообіцяла взяти під особистий контроль справу директора Бердичівського медичного коледжу Клименюка.

Нагадаємо, на сьогодні штат бердичівських полісменів складає 134 людини (для порівняння ще рік тому їх було 450). 

А вже 1 жовтня на ВАТ «Бердичівський м’ясокомбінат» о 7.40 до чергової частини Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення від працівника підприємства про те, що на підлозі прохідної виявлено тіло жінки-охоронця без ознак життя.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила на тілі жінки тілесні ушкодження. Встановлюються обставини смерті вбитої.

Розпочато кримінальне провадження за частиною І ст. 115 Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться слідчі дії.

Фото: www.berdichev.biz

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.