В Бердичеві новий керівник поліції - жінка

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 26 липня 2016, 16:55
Автор: Відділ комунікації ГУНП в Житомирській області
Перегляди: 2342

26 липня очільник ГУНП області В’ячеслав Печененко представив особовому складу нових начальників Бердичівського відділу і Ружинського відділення поліції. На зустрічах також були присутні представники органів місцевого самоврядування та народні обранці.

 

Колишня перший заступник начальника – начальник слідчого відділу Дзержинського районного відділу Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області Ольга Зінченко стала т.в.о. начальника Бердичівського відділу поліції. Ольга Володимирівна народилась 5 квітня 1967 року і закінчила Криворізький державний педагогічний інститут та Одеську державну юридичну академію.

У березні 2014 року вона звільнилась з міліції, пішла у відставку і добровольцем стала на захист держави спочатку у лавах батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Кривбас», а згодом - у складі  полку «Дніпро-1». Саме із цього підрозділу Ольга Зінченко й прибула до Житомирщини, де, за словами начальника ГУНП, уже ввійшла в історію, як перша жінка, яка очолила кущовий підрозділ поліції. Тепер її правовий і бойовий досвід, а ще щирий патріотизм та відповідальність служитимуть жителям Житомирщини.

36-річний підполковник поліції Сергій Фадєєв очолив Ружинське відділення поліції, де він виконував обов’язки керівника ВП з червня 2016 року. Донедавна Сергій Олександрович працював заступником начальника Малинського відділення поліції і усі 19 років служби віддав карному розшуку, відтак вивчив тонкощі професії розшуківця на власному досвіді.

Керівник ГУНП в області відзначив, що отримані раніше знання і навички стануть в нагоді і на новому місці роботи та допомагатимуть вирішувати питання, з якими щодень до поліції звертаються місцеві жителі.

Вітаючи призначених керівників, В’ячеслав Печененко висловив переконання, що кожен з них успішно виконуватиме службові завдання та працюватиме для людей і заслужить їх щиру повагу та довіру.

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.