Акція "Підвішані ліки" в аптеці Бердичева!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 03 квітня 2015, 07:24
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1694

підвішані ліки БердичівБердичів підтримує соціальні акції, які розповсюджені в різних містах України. Так аптека, що знаходиться навпроти Вічного вогню, долучилась до акції «Підвішані ліки», яку розпочала фармацевтична фабрика Vishpha. 

Суть акції полягає в тому, що будь-який покупець, здійснюючи покупки в аптеці, якщо має бажання та фінансову можливість, попутно купує на свій розсуд 1-2 упаковки будь-яких ліків, які користуються найбільшим попитом: валідол, бинти, «валер'янку», цитрамон, анальгін, різні розчини і мазі, та кладе їх до спеціальної коробки, яка знаходить в аптеці і позначена спеціальним символом – дві схрещені долоні. Тепер ці товари може взяти той, хто цього потребує, але не може оплатити.

Препарати, які можна отримати безкоштовно (які вже оплачені), заносять в список на дошці: зазначається назва препарату та кількість, яка доступна. Також фармацевтична фабрика Vishpha виділяє об’єм власних ліків безкоштовно для кожної аптеки, яка виявила бажання запровадити проект «Підвішені ліки».

Акція триває з 1 грудня, а закінчується 31 травня.

Бердичів підвішані ліки

Бердичів підвішані підвішені ліки

   
   
   


Ваш IP:18.206.92.240
   
@Mail.ru.