Короткометражні фільми про Бердичів покажуть на ІІІ-ому Міжнародному фестивалі історичного кіно

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 05 квітня 2016, 21:30
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1540

Бердичівський кінематограф в останні роки набрав обертів у своєму розвитку. Завдяки режисерові Аллі Міщук, на рахунку якої вже не один знятий короткометражний фільм різного жанру, в Бердичеві вже другий рік поспіль проводиться Фестиваль короткометражних фільмів імені Фрідріха Горенштейна «Зоряне містечко», на якому були представлені картини в різних номінаціях. Номінація «Таки бердичів ...» була особливою - в ній були представлені роботи місцевих кінорежисерів-початківців.

Режисер Алла Міщук поділилася з нами приємною новиною - її два короткометражні фільми «Бердичевский Париж» та «Бердичевский Бродвей» увійшли до конкурсної програми ІІІ –го Міжнародного фестивалю історичного кіно, який пройде 8-10 квітня 2016 року в Київській фортеці.

Вчора дізналася що мої два фільми про Бердичів «Бердичевский Париж» та «Бердичевский Бродвей» увійшли до конкурсної прог...

Опубліковано Аллою Мищук 3 квітня 2016 р.

Міжнародний фестиваль історичного кіно проводиться вже втретє. Основний тренд світової історичної документалістики: синтез документального та художнього ігрового кіно. Цей принцип активно використовують українські документалісти протягом останнього десятиліття.

Під час фестивалю глядачі ознайомляться з кращими зразками вітчизняної та зарубіжної історичної документалістики, яка відіграє величезну роль у формуванні національної самосвідомості, формування суспільної свідомості, а також у формуванні позитивного іміджу України у світовому співтоваристві.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.