У Бердичеві бюджетні установи через мільйонні борги залишаться без газу

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 27 березня 2016, 19:14
Автор: Житомиргаз
Перегляди: 1932

Житомирські теплоенергетики і бюджетні установи довели свою заборгованість по оплаті за газ, а також за його транспортування до 37 млн грн. Через це виникла загроза відключення опалення в житлових будинках і навчальних закладах регіону.


З початку 2016 року три теплопостачальних підприємств Житомирщини не виконують умов договору з «Житомиргазом» і заборгували за отримані послуги з розподілу природного газу понад 18 млн грн. Серед них і «Теплокомуненерго» (м. Бердичів) – 3 млн грн.

Крім тепловиків, холодну весну найближчим часом може відчути на собі і бюджетна сфера, оскільки вона заборгували газопостачальної компанії «Житомиргаз Збут» 18,5 млн грн.

«Житомиргаз Збут» надав перелік установ, яким за несвоєчасну оплату найближчим часом буде припинено постачання газу. До нього увійшло близько 90 навчальних закладів Житомирської області. Найбільш злісними неплатниками виявилися бюджетники Житомирського, Бердичівського, Чуднівського і Брусилівського районів. З початку року вони заборгували ТОВ «Житомиргаз Збут» понад 12 млн грн. У разі непогашення заборгованості найближчим часом ряди відключених від газу установ будуть поповнюватися, оскільки фактично вони здійснюють несанкціонований відбір газу з газорозподільної системи. Тому газопостачальна компанія не має законних підстав продовжувати постачання природного газу боржникам і зобов’язана його припинити.

Вкотре «Житомиргаз» звертає увагу керівництво міст, що несвоєчасні розрахунки за газ, по-перше, ставлять під загрозу опалювальний період в області, а по-друге, негативно впливають на рівень обслуговування системи газопостачання. Адже за рахунок доходів, насамперед від тарифної виручки, підприємство забезпечує утримання системи газопостачання Житомирщини та безперебійне транспортування газу.

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.