Закрити не можна залишити: на сесії міської ради говорили про комунальне дротове радіо в Бердичеві

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 29 січня 2016, 08:39
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2764

26 січня на засіданні другої сесії Бердичівської міської ради говорили про дротове комунальне радіо в Бердичеві. Відповідно до запропонованої «Програми розвитку інформаційного простору міста Бердичева на 2016-2020 роки» на підтримку ЗМІ планувалось витратити 160.000 грн. з міського бюджету, що, звичайно ж, викликало багато запитань у депутатів: кому і навіщо підуть ці кошти? 

Депутати міської ради виступили проти того, щоб з місцевого бюджету фінансувалося комунальне підприємство "Бердичівська міська редакція радіомовлення", яке, судячи з фінансових звітів, йде в занепад і це не дивно: на дворі 21 століття, більшість людей отримує всю необхідну інформацію з Інтернету, телевізора або FM-радіо станцій, які користуються популярністю у Бердичеві.

Примітно, що, виходячи з відповіді на інформаційний запит № 31 / 02-13 від 02.10.14, в 2014 році підприємство вже отримувало фінансування з міського бюджету у розмірі 100.000 грн., але з розвитком підприємства щось пішло не так.

Кількість точок дротового радіо в Бердичеві, як і по всій Україні, стрімко зменшується, але ні про яку відмову або заборону на радіомовлення з «брехунця» мова не йде, адже радіо все одно транслюватиме Всеукраїнські випуски новин і радіопередач. За даними сайту компанії «Укртелеком», щомісячна абонентська плата за використання радіоточки в квартирі складає 15 грн. Так навіщо платити двічі, спочатку з кишені бердічевляніна, а потім з тієї ж кишені, тільки через бюджет?

Крім того, за даними ліцензії, яку видали підприємству в 2011 році терміном 10 років, час мовлення бердичівського радіо просто смішно - 6 годин 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок - п'ятниця: 06.30 - 06.45, 14.00 - 15.00. І збільшення кількості виділених бюджетних коштів ніяк не може вплинути на збільшення ефірного часу. Так про який розвиток взагалі може йти мова?


160.000 грн. з міського бю.джету за мовлення 6 годин і 15 хвилин на тиждень, Карл! Депутати прийняли правильне рішення профінансувати підприємство тільки на квартал для закриття боргів за комунальні платежі і виплату зарплат. Питання про закриття підприємства залишається відкритим і, сподіваємось, комунальне підприємство  "Бердичівська міська редакція радіомовлення" буде ліквідовано, а збережені гроші підуть на більш корисні справи.

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.