ТОП – 5 матеріалів. НАЙЦІКАВІШЕ ЗА 2015 РІК НА БЕРДИЧІВ-СІТІ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 04 січня 2016, 10:14
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1679

Що цікавило бердичівлян у минулому 2015 році?

Редакція незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ обрала 5 матеріалів, які отримали найбільшу кількість Ваших переглядів.

 


1 місце (4704 переглядів) Соціальний експеримент в Бердичеві: смітники потрібні!


Матеріал Олексія Тростянського, який вирішив провести експеримент, щодо болючої проблеми міста Бердичева – відсутності достатньої кількості смітників. Встановлення імпровізованої урни довело – бердичівляни будуть менше смітити, якщо:

1 Урни будуть стояти в місті

2 Сміттєві контейнери будуть в потрібних для людей місцях

Чи буде спроможною влада визначити якісну логістику для смітників в місті досі лишається не відомим, зважаючи на те, що на минулих виборах обрали знову того ж самого міського голову.


2 місце (3507 переглядів) Що подарувати мамі, дівчині та подрузі на 8 березня


Як тільки наближаються свята, кожен з нас починає ламати голову, що ж подарувати нашим рідним та близьким. Порада від незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ стала в нагоді не одній тисячі наших читачів.
І мабуть для більшості вже не має значення, що жінки мусять святкувати подію започатковану комуністкою Кларою Цеткін і відзначати День боротьби за свої права американських проституток.
Детальніше про «історію свята» 8 березня  читайте у статті на http://ztportal.net/
Ну а ми звісно, таку зацікавленість матеріалом пов’язуємо з добротою, чуйністю та люб’язністю наших читачів


3 місце (2335 переглядів) Безкарність директора Бердичівського медколеджу Клименюка. Журналістське розслідування


 

Влітку цього року Бердичів було просто вражене подіями, які відбувалися навколо директора одного з головних навчальних закладі міста. У прямому ефірі команда Студії журналістських розслідувань “ЧБ” показала численних свідків посадових зловживань та корупції з боку директора Бердичівського медколеджу Володимир Клименюка, показала його будинок та розповіла чого бояться ті, хто насмілився його критикувати.


4 місце (2262 переглядів) Громадські вбиральні в Бердичеві - примха чи необхідність?


Незалежний інформаційний ресурс міста Бердичів СІТІ особливу увагу приділяє найбільш болючим проблемам міста, які не дають йому розвиватися і створюють постійні незручності для бердичівлян та гостей міста. Марно очікувати туристичного буму в місті, якщо влада абсолютно не дбає про зручність інфраструктури для людей. Олексій Тростянський у матеріалі провів дослідження цієї брудної проблеми і прийшов до чітких та зрозумілих висновків.


5 місце (2199 переглядів) Тут не ступала нога чиновника: жахливий стан доріг Бердичева ФОТО


Погані дороги в Росії зазвичай були через дурнів при владі. В цьому Бердичів дійсно подібний до тієї азійської держави. Коли перед виборами міський голова звернув увагу на центр міста, що частково вирішило проблему міських шляхів, то до околиць руки в цього господаря здається не доходили ніколи. Принаймні фото бердичівлян про це свідчать більш ніж красномовно.

***

Як бачимо, читачі Бердичів СІТІ активно цікавляться проблемами міста, адже лише у нас ви не просто прочитаєте про їх наявність, а ще й дізнаєтесь яким чином їх можна вирішити. В цьому ми вбачаємо свою основну місію – незалежність та допитливість. В цьому світі нема нічого неможливого, а тому ми разом обов’язково змінимо Бердичів на краще.

Нових досягнень Вам у Новому, 2016-му році!

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.