Бердичівський медичний коледж провів посвяту у студенти ФОТО ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 20 листопада 2015, 21:44
Автор: Наталка Зоз
Перегляди: 3165

Сьогодні, 20 листопада відбулась Посвята у студенти Медичного коледжу в місті Бердичеві. Для кожного українського студента 17 листопада день, коли можна забути про студентські турботи хоч на один вечір. Правда для активної молоді кожен день свято, але цього разу все офіційно.

 

Для студентів медичного коледжу такий день настав 20 листопада, коли вони давали клятву Гіппократа яка говорить - "не нашкодь, збережи життя, допоможи". Традиційно майбутні медики виконали давній студенський славень латинською мовою Gaudeamus. На посвяті був також присутній директор коледжу Клименюк.

Урочистості продовжились нагородженням студентів грошовою премією у розмірі 200 гривень за активну участь у громадському житті коледжу та відмінні знання.  Було відзначено Олійник Аліну, Журбей Анастасію, Кримські Вероніку,  Паламарчук Олену,  Марценюк Лесю, Кучеряву Наталію,  Скринчак Аліну. За спортивні досягнення нагородили грамотами капітанів команд переможців з волейболу серед юнаків Юрія Іщука та дівчат  Байдик Наталію. За участь у змаганні «Козацькі розваги» грамотою відзначили переможця Захара Онищука. Кубок здобув Вергелес Іван за перший результат команди з міні-футболу.

Після вручення грамот та нагород відбувся святковий концерт, де взяли участь студенти. Глядачі найбільше оцінили тематичні сценки "Аптека" та "Під новий рік шви накладаються  дощиком".

 

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.