Бердичів 2014: Порушення у використанні коштів місцевих бюджетів і комунального майна

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 22:49
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1413

У 2014 році Державна фінансова інспекція України виявила ряд порушень у використанні коштів місцевих бюджетів і комунального майна. Як «відзначився» Бердичів, пропонуємо переглянути витяги з аналітичного звіту даної структури.

Порушення законодавства з оплати праці, штатної дисципліни:

Комунальною установою „Бердичівська центральна міська лікарня” Бердичівської міської ради при проведенні індексації розміру заробітної плати працівників не враховано підвищення розміру їх грошових доходів та невірно визначено базовий місяць, внаслідок чого зайво витрачено коштів на суму 201,2 тис. грн. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

 

***

Незаконне відчуження майна:

Внаслідок незаконного розпаювання фермерським господарством „Верболози” орендованої земельної ділянки загальною площею 27,2359 га, яка належала до земель запасу Гришковецької селищної ради між 15 фізичними особами, які були його членами, з послідуючою безоплатною передачею земельних ділянок їм у власність, проведено незаконне відчуження земель на суму 6,4 млн грн. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Бердичівську міжрайонну прокуратуру.

***

Управлінням житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради внаслідок оплати завищених підрядниками ТОВ „Марва ЛТД” та ПП „Елітбуд-1” обсягів та вартості виконаних робіт з реконструкції площі, капітального ремонту внутрішньобудинкових проїздів та поточного ямкового ремонту вулиць, реконструкції очисних споруд тощо зайво витрачено коштів на суму 254,9 тис. грн. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Бердичівську міжрайонну прокуратуру.

***

Нецільове використання бюджетних коштів, благодійних внесків:

Комунальною установою „Бердичівська центральна міська лікарня” Бердичівської міської ради благодійні внески на суму 168,6 тис. грн, передбачені для покращення лікувально-діагностичного процесу і розвитку медичного закладу, використано на оплату вартості комп’ютерної техніки та меблів, не задіяних в лікувальному процесі, та робіт зі встановлення металопластикових конструкцій не в лікувальних корпусах. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.