Театр тіней "Teulis" виступить у Бердичеві

Категорія: Різне
Опубліковано: Середа, 25 лютого 2015, 12:46
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1685

В Бердичів їде Театр тіней "Teulis" з програмою "Крик душі"!

23 березня о 18.00 у Міському палаці культури ім. Шабельника О.А. відбудеться незабутнє шоу тіней, яке не залишить нікого байдужим!

Театр тіней "Teulis" - це всесвітньо відомий театр тіней, який отримав визнання в багатьох країнах Європи та інших континентів. Постановка театру "Teulis" - це оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд.

Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одною, перетворюються, змінюються в розмірах.

За останні 4 роки Театр тіней "TEULIS" був фіналістом найбільших талант-шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччині. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Туреччині. Зовсім нещодавно театр повернувся з Японії, де 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.


 Виступ театру тіней Teulis "Крик душі", присвячений подіям в Україні:

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.