Науковці з'ясували, чому коти люблять сидіти в коробках

Категорія: Тваринний світ
Опубліковано: Субота, 17 березня 2018, 06:19
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 3051

У той час, як деякі вчені прагнуть розгадати таємниці Всесвіту, інші намагаються з'ясувати, чому кішки люблять сидіти в коробках.

Як не дивно, але навіть найактивніші кішки люблять перебувати в замкнутому просторі навіть у домашніх умовах.

Коти вважають прекрасним місцем для відпочинку різні коробки та ящики, в яких вони, як виявилося, інстинктивно ховаються від хижаків, знаходячи спокійний сон, який може тривати до 18 годин на день.

Вчені провели експеримент в голландському притулку для тварин на 19 кішках, половині з яких давали доступ в обмежені простору.

Дослідники виявили, що кішки, яким дозволяли залазити і спати в коробках, були менш схильні до стресу. Виходить, що коробка - це своєрідний антистрес для кішок.

Мабуть, кішки вважають за краще ховатися і уникати своїх проблем, ніж дивитися їм "у лоб", чим і пояснюється їх антисоціальна поведінка.

Тому коли до наших пухнастим друзям пристають сусідські хулігани, то кішки швидше сховаються і перечекають поки небезпека піде, ніж нападуть на кривдників.

Але якщо Ви думали, що їх "коробочна одержимість" дивна, те, що Ви скажете на поведінку кішок, якщо навколо них викласти, наприклад, паперові склянки? Подивіться на фото: кішки просто завмирають, перебуваючи в таких колах.

Чому? На це питання навіть вчені ще не можуть дати однозначної відповіді.

Тому будемо чекати нових досліджень про "кругової одержимості кішок", а поки будемо лише здогадуватися про її причини.

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.