ВИБОРИ – 2015: ВО «Свобода» висунула найкращий список кандидатів на всіх рівнях. Частина друга (кандидати в Бердичівську міську та районну раду) Ольга Матвійчук та Наталка Зоз

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 30 вересня 2015, 10:41
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1926

Продовжуємо знайомити Вас з кандидатами від Бердичівської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.

 

 

 

 

Матвійчук Ольга Вікторівна, народилася 28 березня 1987 року у м. Бердичеві.

Освіта базова вища:

У 2010 році закінчила Бердичівський педагогічний коледж та здобула спеціальність молодшого спеціаліста, соціальний педагог.

У 2012 році закінчила факультет соціального управління Академії праці та соціальних відносин Федерації профспілок України м. Києва та здобула спеціальність бакалавра соціальної роботи.

У 2014 році вступила на факультет менеджменту організацій до Європейського університету міста Києва.

Професійна діяльність:

2011 – 2014 рр. працювала спеціалістом І категорії управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

З квітня 2014 року по червень 2014 року працювала на громадських засадах радником голови Бердичівської районної державної адміністрації.

З червня 2014 року по жовтень 2014 року працювала завідувачем сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

З січня 2015 року працює керівником громадської приймальні депутата Київради VII скликання Кузика П.М.

Голова Бердичівської районної партійної організації ВО «Свобода».

Планування роботи групи ЖКГ в Бердичеві

В 2012 році Ольга Матвійчук очолила робочу групу по житлово-комунальному господарству міста Бердичева від Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Виявила зловживання місцевої влади в сфері необґрунтовано завищених тарифів на вивезення сміття для бердичівлян. Як наслідок, завдяки десяткам зустрічей з громадою та активної переписки з контролюючими державними органами, вдалося змусити місцевих чиновників знизити тарифи. Завдяки відстоюванню інтересів громади, бердичівським свободівцям вдалося зекономити в кишенях бердичівлян більше двох мільйонів гривень в період з 2013 по 2014 роки.

Незаміжня. Має сина.

Ольга Матвійчук з побратимами та вояками УПА на свято Покрови (2013 рік)

Ольга Матвійчук, кандидат від ВО «Свобода» на посаду:
- депутата Житомирської обласної ради (очолює список Сидір Кізін)
- депутата Бердичівської міської ради
- депутата Бердичівської районної ради


 

Зоз Наталія Олександрівна, народилася 14 грудня 1995 року в місті Бердичеві.

Освіта: з 2013 року студентка Бердичівського Медичного Коледжу, відділення "Сестринська справа" середній спеціаліст.

Попри молодий вік, Наталка з першого дня Революції Гідності була на Майдані. ЇЇ знання з медицини вже тоді ставали в нагоді бердичівським свободівцям. Мало хто знає, але перші барикади навколо Майдану після маршу мільйонів пізно вночі будували саме бердичівські націоналісти. Головним матеріалом були елементи «Йолки Януковича» під приводом якої розганяли студентів.


Наталка Зоз на Революції Гідності

Наталія Зоз щороку бере активну участь в організації «Мегамаршу у вишиванках» в Бердичеві. В 2014 році організатор – Дня Соборності та Маршу до Дня народження Степана Бандери.
Тренер з медичної підготовки спортивно-патріотичного клубу «СіЧ», а з останнього часу фотокореспондент газети «Свобода»

Наталка Зоз з Олегом Тягнибоком, Іриною Фаріон та бійцем батальйону «Січ»

Член Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

Незаміжня

Наталка Зоз, кандидат від ВО «Свобода» на посаду:
- депутата Бердичівської міської ради
- депутата Бердичівської районної ради

Початок ВИБОРИ – 2015: ВО «Свобода» висунула найкращий список кандидатів на всіх рівнях. Частина перша (кандидат на міського голову м.Бердичева)

Читайте далі продовження - ВИБОРИ – 2015: ВО «Свобода» висунула найкращий список кандидатів на всіх рівнях. Частина третя (кандидати в Бердичівську міську та районну раду)

   
   
   


Ваш IP:3.236.27.143
   
@Mail.ru.