ВИБОРИ – 2015: ВО «Свобода» висунула найкращий список кандидатів на всіх рівнях. Частина перша (кандидат на міського голову м.Бердичева)

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Неділя, 27 вересня 2015, 21:52
Автор: Прес-служба Бердичівської Свободи
Перегляди: 1920

Бердичівська організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" - це в першу чергу люди, українці, гідні громадяни України, які працюють на благо міста, району та нашої держави.
«Коли я в 2011-му році очолив місцеву організацію ВО "Свобода" - головним завданням бачив згуртувати справжніх українців, які б уособлювали найкращі якості і які були б гордістю міста.


Зараз можу точно сказати - це вдалося! З усіма пройшли Революцію Гідності, брали участь в захисті та патрулюванні Бердичева в момент загрози приїзду тітушок. Відстоювали національні та соціальні інтереси громади. Коли почалася війна з московським окупантом, половина організації одразу пішла на східний фронт і поповнила Легіон Свободи. Інші, продовжили боротьбу на внутрішньому фронті з місцевими регіоналами, які залишилися при владі, - корупцією, дерибаном коштів міського бюджету. Вдалося зекономити в кишенях бердичівлян мільйони гривень на яких хотіли нажитися місцеві князьки близькі до влади. Розпочали процес очищення в Бердичівській райдержадміністрації. Запровадити відкриті та справедливі конкурси для молодих спеціалістів в РДА», - розповідає лідер Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Олексій Побережний.

Бердичівські свободівці проти грабіжницьких комунальних тарифів уряду Яценюка

Сьогодні організація йде на місцеві вибори з кандидатами, за кожним з яких роки реальних справ та досягнень. Ще за місяць до виборів націоналісти повідомили представникам засобів масової інформації, що серед бердичівських кандидатів від ВО "Свобода" не буде жодного діючого депутата міської ради. Адже в критичний момент під час Революції Гідності, коли громада вимагала чіткої позиції міста Бердичева проти злочинного режиму Януковича, діючі депутати приймали абсолютно нейтральні рішення, які були вигідні тільки одній особі в будівлі на Центральній площі. Окрім того, жоден депутат не звітувався про свою діяльність за 5 років як того вимагає закон, а тому вони взагалі не мають морального права представляти інтересів виборців.

Революція Гідності. Бердичів. Грудень 2013-го року та Київ. Січень 2014-го року 

Тому Бердичівська організація ВО "Свобода" одразу ще до виборів прийняла рішення висувати тільки гідних людей, які пройшли довгий шлях боротьби за національну та соціальну справедливість в нашому місті та Україні загалом. Бердичівський свободівець – це порядний бердичівляни, який займає активну громадянську позицію, не боїться висловлювати свою думку та готовий брати на себе відповідальність у вирішенні будь-яких питань актуальних для громади. Кандидати свободівці на Бердичівщині мають різний вік і представляють різноманітні сфери – це і військові, які зараз боронять Україну від московського окупанта на сході і журналісти, які несуть слово правди до людей, і програмісти, які йдуть в ногу з часом сучасної технологічної епохи, і люди зі значним життєвим досвідом, які своїми руками будували Бердичів.

Бардичівська організація ВО «Свобода» має план першочергових кроків для відродження Бердичева, в тому числі, для забезпечення можливостей реалізації молоді, створенні умов для зростання кількості робочих місць та наведення ладу в завищених комунальних тарифах.

Очолив список в місті Бердичеві та районі - Олексій Побережний

Нагадаємо факти, саме він з 2012 року, балотуючись до Верховної Ради почав руйнувати суспільні стереотипи, начеб-то проста людина не може конкурувати з олігархами та товстосумами. Тоді йому вдалося обігнати двох діючих народних депутатів Каплієнка та Унгуряна, комуніста Демчука і ще 17 претендентів. Попереду були тільки грошові мішки...

В 2014-му на парламентських виборах, Олексій здобув рекордне дворазове зростання довіри серед бердичівлян, а загалом по округу його підтримало більше семи тисяч виборців. 


Олексій Побережний, бердичівлянин, закінчив місцеву загальноосвітню школу №7. Випускник найдавнішого філософського факультету Київського національного Університету імені Тараса Шевченка.

Після навчання повернувся в рідне місто, щоб здобуті знання застосувати в Бердичеві та повернути місту його вікову славу економічного та культурного центру в регіоні. Усе це не можливо зробити без зміни прогнилої корупційної влади, яка тримається на містечковому кумівстві та совецькому пристосуванстві. Співпрацюючи з засобами масової інформації виявилося, що цієї мети досягнути не вдасться, адже мало лише розповідати людям, що насправді відбувається в місті, має бути й команда, що втілюватиме прогресивні ідеї в життя. Єдиною політичною силою, яка здатна говорити правду, якою би складною вона не була для сприйняття і діяти в інтересах громади є лише Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Саме тому, з 2011 року, очоливши міський осередок організації, почався складний етап формування дійсно гідної команди бердичівлян.

Свободівець Олексій Побережний в революційній Київраді

Революція Гідності загартувала команду свободівців і показала хто справжній націоналіст готовий до самопожертви. Після Майдану за короткий період роботи на посаді першого заступника з гуманітарних питань Бердичівської райдержадміністрації вдалося зробити дуже багато:


• Розпочали процес очищення влади в Бердичівській райдержадміністрації;

• Запровадив відкриті та справедливі конкурси для молодих спеціалістів в РДА;

• В складних умовах війни вдалося втримали тягар виплат в управлінні праці та соціального захисту населення (а це допомога багатодітним, малозабезпеченим, новонародженим, сім’ям переселенців та воїнів АТО);

• Відділ культури та туризму став осередком національної традиції. Вперше в районі було запроваджено відзначення Свята Героїв, вшанування жертв Другої світової війни та Дня Гідності та Свободи. Оновлено матеріально-технічну базу для талановитої та творчої молоді.

Після того, як виборці повірили політичним проектам-односезонкам олігархів і не обрали Свободу до Парламенту. Тоді, свободівці вперше в українській історії подали приклад як представники послідовної політичної партії, на всіх рівнях, від віце-прем’єр міністра України до керівника відділу в райдержадміністрації можуть дисципліновано звільнити посади й дати можливість переможцям реалізовувати програму, яку вони обіцяли виборцям. Тепер бердичівляни просять вибачення, що тоді проголосували не за Свободу.

Коли ж виявилось, що олігархи та чиновники розділили інформаційний простір Бердичева і перетворили його на інструмент зомбування простих людей, Олексій Побережний вирішив відповісти чесним та незалежним інформаційним ресурсом Бердичів СІТІ Адже, правда завжди переможе брехню і продажність! Саме тому, зараз тут, ви можете дійсно дізнатися про діяльність бердичівлян-свободівців.


Олексій Побережний кандидат від ВО «Свобода» на посаду:
- міського голови м.Бердичева (і є чудовою альтернативою Василю Мазуру, який тут на керівних посадах з 1987 року);
- депутата Житомирської обласної ради (виборчий округ № 43, очолює список Сидір Кізін)
- депутата Бердичівської міської ради (перший номер)
- депутата Бердичівської районної ради (перший номер)


Сидір Кізін та Олексій Побережний, голова Бердичівської міської партійної організації ВО «Свобода»

Читайте далі продовження - ВИБОРИ – 2015: ВО «Свобода» висунула найкращий список кандидатів на всіх рівнях. Частина друга (кандидати в Бердичівську міську та районну раду)

   
   
   


Ваш IP:44.201.94.236
   
@Mail.ru.